Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Prvního Pluku

O nemovitosti

Luxusní byt 3+kk s pracovnou v Karlíně na Praze 8
Nově vybudovaný mezonetový byt 3+kk s pracovnou k prodeji o velikosti 83,60 m² v kompletně zrekonstruovaném rohovém činžovním domě v žádané lokalitě Praha 8 - Karlín.

Byt se rozprostírá převážně v 6. nadzemním podlaží a nabízí předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu s toaletou, v 7. nadzemním podlaží následuje pracovna s galerií a druhá ložnice.

Byt má bezpečnostní vstupní dveře. Vnitřní dveře jsou jednokřídlé, plné, kromě dveří do obývacího pokoje, které jsou prosklené čirým sklem nebo sklem se saténovým efektem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné od výrobce Admonter. V chodbě a kuchyňském koutě je keramická dlažba od italské firmy Atlas Concorde, keramická dlažba i obklady stejné značky jsou i v koupelně a na toaletě. Sanitární keramika v koupelně a na WC je od značek Catalani, Villeroy Boch a Duka. Okna v bytě mají izolační trojskla. Byt je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem Junkers, v obytných místnostech podlahovým systémem s termostatickými ventily, v koupelně pak otopným žebříkem.

Byt na Praze 8 se nachází na velmi žádané adrese Prvního pluku 18. V bezprostřední blízkosti centra Prahy, v místě, které prochází zásadní proměnou ve svěží, moderní čtvrť, kypící životem. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, služby, banky, zdravotnická zařízení, kino, galerii. V docházkové vzdálenosti se nachází např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum Hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bikeparku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí.

Cena 9 542 389  Kč
Kontaktujte nás
ID 122943
Adresa Prvního pluku, Praha 8 - Karlín
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 83 m²
Podlaží 6
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 3+kk s pracovnou v Karlíně na Praze 8

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X