Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Prvního Pluku
Luxusní byt 2+kk v Karlíně na Praze 8
Cena 14 920 307  Kč
Kontaktujte nás
Nově vybudovaný byt 3+kk o velikosti 141,8 m² s terasou o velikosti 16,2 m² v posledním podlaží kompletně zrekonstruovaného rohového činžovního domu v žádané lokalitě Prahy 8 - Karlín.

Byt k prodeji nabízí rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 68,6 m², dvě samostatné ložnice, koupelnu s WC a velké množství úložných prostor. Hlavní předností je 16,2 m² velká terasa.

Byt má bezpečnostní vstupní dveře. Vnitřní dveře jsou jednokřídlé, plné, kromě dveří do obývacího pokoje, které jsou prosklené čirým sklem nebo sklem se saténovým efektem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné od výrobce Admonter. V chodbě a kuchyňském koutě je keramická dlažba od italské firmy Atlas Concorde, keramická dlažba i obklady stejné značky jsou i v koupelně a na toaletě. Sanitární keramika v koupelně a na WC je od značek Catalani, Villeroy Boch a Duka. Na terase je mrazuvzdorná dlažba. Okna v bytě mají izolační trojskla. Byt je vytápěn plynovým kondenzačním kotlem Junkers, v obytných místnostech podlahovým systémem s termostatickými ventily, v koupelně pak otopným žebříkem.

Byt na Praze 8 se nachází ve velmi žádané adrese Prvního pluku 18. V bezprostřední blízkosti centra Prahy, v místě, které prochází zásadní proměnou ve svěží, moderní čtvrť, kypící životem. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, služby, banky, zdravotnická zařízení, kino, galerii. V docházkové vzdálenosti se nachází např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bike parku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí.
ID 122960
Adresa Prvního pluku, Praha 8 - Karlín
Cena 14 920 307  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 141 m²
Podlaží 6
Balkon Ne
Terasa 16 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 2+kk v Karlíně na Praze 8

Zobrazit na mapě