Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Cena:
12 900 000  Kč

O nemovitosti

Mezonetový byt 4+kk s velkou terasou k prodeji

Developerský projekt Rezidence Stříbrná zahrada je situován do Kateřinek, které jsou sídelní částí Prahy Újezd nedaleko Jižního města. Dům je zasazen do příjemného prostředí velké okrasné zahrady se vzrostlou zelení a jezírkem asi 60 metrů od přírodní památky Milíčovský les a rybníků. Bytový dům je koncipován jako 5 podlažní objekt. V 1.PP jsou umístěna garážová stání, sklepní kóje a technické místnosti. Ve čtyřech nadzemních podlažích jsou umístěny bytové jednotky. Třetí a čtvrté nadzemní podlaží je vzájemně propojeno mezonetovými byty. Všechny byty mají vlastní balkon, nebo terasu.

Mezonetový byt 4+kk s velkou terasou je umístěn ve 3. a 4. NP domu. Dispozice bytu je rozložena do dvou podlaží, přičemž spodní úroveň ve 3.NP je tvořena vstupní halou, ložnicí se vstupem na balkon, samostatnou toaletou a komorou, horní úroveň bytu ve 4. NP představující hlavní obytnou zónu, sestává z obývacího pokoje spojeného s kuchyní a s přímým vstupem na velkou terasu, dvěma ložnicemi, velkou koupelnou a propojovací místností, sloužící pro umístění úložných prostor. Součástí ceny bytu je sklep. K bytu je možno dokoupit parkovací stání.

Ke standardu bytu patří dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha, interiérové bílé dveře v. 2100 cm, podlahové vytápění, příprava venkovních žaluziových schránek, přístup do objektu přes čipové zařízení aj. Rezidence Stříbrná zahrada se nachází 5 minut autem od OC Čestlice nebo Westfield Chodov. Přímo před domem se nachází zastávka autobusu, který vás doveze na stanici metra Opatov za 10 min.

Termín dokončení 1Q 2022.
Cena:
12 900 000  Kč
ID
125142
Adresa
Formanská, Újezd, Praha 4
Typ nemovitosti
Byty
Dispozice
4+kk
Užitná plocha
100 m²
Podlaží
3
Parkování
Garážové stání
Balkon
3 m²
Terasa
108 m²
Sklep
Ano
Zařízeno
Ne
Energetická náročnost
B
Status nemovitosti
Volný
Líbí se vám tato nabídka? Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku.