Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rohanské nábřeží

O nemovitosti

Designový byt s prostornou terasou a výhledem na Vltavu

Rezidence River Diamond je situovaná na břehu Vltavy, pouhých pár minut chůze od Starého Města. Současně se jedná o velice moderní a dynamicky se rozvíjející se část Prahy, poskytující kompletní infrastrukturu, excelentní dopravní dostupnost jak MHD (stanice metra B - Křižíková, několik linek tramvaje), tak i autem, široky výběr volnočasových aktivit, nespočet restaurací, barů a kaváren. Tato lokalita poskytuje komfortní bydlení jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé lidí preferující aktivní životní styl. Vzhledem ke svému umístění je tato rezidence vhodná i jako investice.

Prvotně byl byt koncipován jako 4+kk, drobnou úpravou jej lze vrátit do původního stavu, nicméně v současné době je využíván jako velkolepě řešené 3+kk s rozměrným obývacím pokojem a prostornou terasou / balkonem umístěného podél celého bytu ve 2.NP domu, který je orientovaný na řeku. Tato část rezidence je výjimečná svým výhledem na zeleň a řeku, navíc je zde absolutní klid a ticho. V letním období je byt obklopen stromy poskytující soukromí, v zimním období je naopak otevřený výhled na Vltavu a město.

Byt se prodává kompletně zařízený (vyjímaje pár kousků vybavení) včetně designového nábytku a světel. Před dvěma lety prošel byt nákladnou rekonstrukcí - nové koupelny, nadstandardně vysoké dveře, na míru vyrobené skříně, kuchyňská linka včetně všech spotřebičů, dřevěné podlahy (parkety), exotické dřevo na terase / balkoně, bezpečnostní protipožární vchodové dveře, dřevěná Eurookna, el. ovládané venkovní žaluzie, TV a audio systém Bang and Olufsen.
Cena 18 800 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123567
Adresa Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Velikost 128 m²
Podlaží 2
Balkon Ne
Terasa 30 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Designový byt s prostornou terasou a výhledem na Vltavu

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X