Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rohanské nábřeží

O nemovitosti

Luxusní byt 4+kk na Rohanském náměstí, Praha 8 - Karlín
Luxusní byt 4+kk o velikosti 104 m² s lodžií o velikosti 9 m², který se nachází v 7. nadzemním podlaží s překrásným výhledem na řeku Vltavu v novostavbě rozestavěného developerského projektu, v žádané lokalitě Praha 8 - Karlín.

Obývací pokoj a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou v bytě na prodej směřují na Vltavu a z obou místností je vstup na prostornou lodžii. Další pokoje jsou orientovány do velkorysého vnitrobloku, který bude obyvatelům sloužit jako klidová zóna.

V bytě na Praze 8 jsou použity materiály vysokého standardu, jako jsou např. dřevěná okna, dřevěné podlahy, kvalitní zahraniční sanita atp. K bytu lze dokoupit až dvě parkovací stání a sklep. V domě jsou k dispozici dvě patra podzemních garáží, společná kolárna, místnost na mytí kol a kočárků.

V bezprostřední blízkosti centra Prahy, v docházkové vzdálenosti na metro lince - B "Křižíkova'. V místě, které prochází zásadní proměnou ve svěží, moderní čtvrť, kypící životem. Karlín nabízí svým obyvatelům výbornou občanskou vybavenost - restaurace, služby, banky, zdravotnická zařízení, kino, galerii. V docházkové vzdálenosti se nachází např. Hudební divadlo Karlín, Muzeum Hlavního města Prahy, ostrov Štvanice se sportovišti vč. skateparku a bikeparku nebo Národní památník na Vítkově a přilehlý park Pražačka, kde se pravidelně koná celá řada kulturních a společenských akcí.

Kolaudace je plánována na začátek roku 2020. Předpokládaná výše poplatků je 50 Kč/m². Jedná se o postoupení práv smlouvy o smlouvě budoucí. Originální půdorys a standardy vybavení na vyžádání.

Cena 12 100 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122956
Adresa Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 104 m²
Podlaží 7
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 4+kk na Rohanském náměstí, Praha 8 - Karlín

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X