Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Šafaříkova

O nemovitosti

Nově dokončený vinohradský byt 3+1 k prodeji

Nový vinohradský byt 3+1 k s panoramatickým výhledem na Prahu je umístěný v posledních dvou podlažích klasicistního bytového domu. Vysoký standard dokončení včetně plně vybavené koupelny. Dokončení je plánováno na 4Q 2019.

Nový komorní projekt ŠAFAŘÍKOVA APARTMENTS představuje realizaci tří nově vzniklých bytových jednotek k prodejipodle návrhu Ing. arch. Petra Synovce. Byty jsou výjimečné nejen zdařilými a současně prakticky pojatými půdorysy, ale i neopakovatelným výhledem na přilehlou oblast Zvonařky a střešní krajinu okolních pražských čtvrtí. Dům se nachází v klidné ulici vyhledávané části Vinohrad v oblasti bývalé usedlosti Zvonařky, jen pár kroků od Bělehradské třídy a náměstí I.P. Pavlova. Výborné dopravní spojení do centra a veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí.

Byt 3+1 k prodeji s francouzskými okny a výhledem na Prahu je umístěný v 5. a 6. NP klasicistního vinohradského domu v Šafaříkově ulici. Byt 3+1 je situovaný ve dvou podlažích, která jsou propojená jednoramenným pohodlným schodištěm.

Spodní úroveň bytu sestává ze vstupní haly, velkého obývacího pokoje, kuchyně a toalety se zázemím pro pračku a sušičku. Horní úroveň bytu disponuje dvěma ložnicemi, koupelnou a halou.
Cena 13 350 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123485
Adresa Šafaříkova, Praha 2 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 82 m²
Podlaží 6
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nově dokončený vinohradský byt 3+1 k prodeji

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X