Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Sámova

O nemovitosti

Moderní byt 4+kk se zahradou a terasou ve Vršovicích
Moderní byt 4+kk s velkou zahradou a dvěma terasami, je umístěný v architektonicky nadčasovém a zcela výjimečném bytovém projektu Sámova 12, na rozhraní Vršovic a Vinohrad, v těsné blízkosti vchodu do Havlíčkových sadů.

Byt k prodeji je umístěný ve dvou podlažích a je propojený jednoramenným pohodlným schodištěm, které je prosvětleno pásem střešních oken. Ze spodního podlaží je přes posuvné prosklené dveře přímý výstup na terasu, na níž navazuje zahrada. V horním patře jsou umístěny tři ložnice s výstupem na druhou terasu. V ceně jsou zahrnuta dvě parkovací stání v podzemní garáži a dvě sklepní místnosti. Další parkovací stání je možno v případě zájmu dokoupit. Hrubá stavba domu je dokončena a byt je již možno si v této fázi výstavby prohlédnout.Projekt Sámova 12 je tvořen hlavní uliční a menší dvoupodlažní budovou, mezi kterými se rozkládá velká zahrada. Byt 4+kk se nachází v zahradní budově. V domě je 27 bytů, dva komerční prostory, dva výtahy, dvě schodiště a podzemní garáž.

Ke standardnímu vybavení bytů v tomto projektu patří klasické olejované dubové parkety, podlahové vytápění, aluminiové rámy oken, předokenní rolety, rekuperace, příprava na klimatizaci.Architektonicky nadčasový projekt s prvky art deco se nachází přímo u Havlíčkových sadů, kde se schází k volnočasovým aktivitám obyvatelé Vršovic a Vinohrad. Několik minut chůze od domu se nachází dvě tramvajové zastávky, nákupní centrum Eden, benzínová pumpa, fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost je na dosah. Projekt je ve fázi hrubé stavby, termín dokončení je plánován na konec roku 2019. Vizualizace znázorňují inzerovaný byt, zařízení bytu není předmětem prodeje. Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123077
Adresa Sámova, Praha 10 - Vršovice
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 1
Velikost 167 m²
Podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 24 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní byt 4+kk se zahradou a terasou ve Vršovicích

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X