Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Sámova

O nemovitosti

Moderní byt 3+kk s terasou ve Vršovicích

Velkoryse řešený byt 3+kk o velikosti 106 m², se velkým balkonem a parkovacím stáním se nachází ve 4. nadzemním podlaží nově vznikajícího bytového projektu Sámova 12.

Centrální část bytu tvoří velkorysá vstupní hala, na kterou navazuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na balkon, dvě ložnice, šatna, koupelna a toaleta pro hosty. V ceně jsou zahrnuta dvě parkovací stání v podzemní garáži a sklepní místnost. Další parkovací stání je možno v případě zájmu dokoupit.

Projekt Sámova 12 je tvořen hlavní uliční a menší dvoupodlažní budovou, mezi kterými se rozkládá velká zahrada. V domě je 27 bytů, dva komerční prostory, dva výtahy, dvě schodiště a podzemní garáž. Na každké podestě jsou umístěny vždy pouze dva byty.

Ke standardnímu vybavení bytů v tomto projektu patří klasické olejované dubové parkety, podlahové vytápění, dřevěné rámy oken, předokenní rolety, rekuperace, příprava na klimatizaci.

Architektonicky nadčasový projekt s prvky art deco se nachází přímo u Havlíčkových sadů, kde se schází k volnočasovým aktivitám obyvatelé Vršovic a Vinohrad. Několik minut chůze od domu se nachází dvě tramvajové zastávky, nákupní centrum Eden, benzínová pumpa, fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost je na dosah.

Termín dokončení výstavby projektu a předání bytů je plánován na duben 2020. Prohlídka bytu je po domluvě možná.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123077
Adresa Sámova, Praha 10 - Vršovice
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 1
Velikost 106 m²
Podlaží 4
Parkování Garáž
Balkon 4 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní byt 3+kk s terasou ve Vršovicích

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X