Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Sámova

O nemovitosti

Komfortní bydlení v novostavbě

Velkoryse řešený byt 3+kk o velikosti 83 m², se dvěma terasami a parkovacím stáním se nachází v nejvyšším patře nově vznikajícího bytového projektu Sámova 12.

Centrální část bytu tvoří vstupní hala, na kterou navazuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na terasu, dvě ložnice s výstupem na druhou terasu, šatna, koupelna a toaleta pro hosty. Byt disponuje výhledem na okolní střechy domů a park Grébovku.

Projekt Sámova 12 je tvořen hlavní uliční a menší dvoupodlažní budovou, mezi kterými se rozkládá velká zahrada. V domě je 27 bytů, dva komerční prostory, dva výtahy, dvě schodiště a podzemní garáž. Na každké podestě jsou umístěny vždy pouze dva byty.

Ke standardnímu vybavení bytů v tomto projektu patří klasické olejované dubové parkety, podlahové vytápění, dřevěné rámy oken, předokenní rolety, rekuperace, příprava na klimatizaci.

Architektonicky nadčasový projekt s prvky art deco se nachází přímo u Havlíčkových sadů, kde se schází k volnočasovým aktivitám obyvatelé Vršovic a Vinohrad. Několik minut chůze od domu se nachází dvě tramvajové zastávky, nákupní centrum Eden, benzínová pumpa, fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost je na dosah.

Termín dokončení výstavby projektu a předání bytů je plánován na duben 2020. Prohlídka bytu je po domluvě možná.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123534
Adresa Sámova, Praha 10 - Vršovice
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 83 m²
Podlaží 7
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 20 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Mohlo by vás zajímat

01 / X