Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Sámova

O nemovitosti

Komfortní bydlení v novostavbě

Moderní byt 4+kk s velkou zahradou a dvěma terasami je umístěný v architektonicky nadčasovém a zcela výjimečném bytovém projektu Sámova 12, na rozhraní Vršovic a Vinohrad, v těsné blízkosti vchodu do Havlíčkových sadů.

Byt je umístěný ve dvou podlažích a je propojený jednoramenným pohodlným schodištěm, které je prosvětleno pásem střešních oken. Ze spodního podlaží je přes posuvné prosklené dveře přímý výstup na terasu, na níž navazuje zahrada. V horním patře jsou umístěny tři ložnice s výstupem na druhou terasu. V ceně jsou zahrnuta, dvě parkovací stání v podzemní garáži a dvě sklepní místnosti. Další parkovací stání je možno v případě zájmu dokoupit.

Projekt Sámova 12 je tvořen hlavní uliční a menší dvoupodlažní budovou, mezi kterými se rozkládá velká zahrada. Byt 4+kk se nachází v zahradní budově. V domě je 27 bytů, dva komerční prostory, dva výtahy, dvě schodiště a podzemní garáž.

Ke standardnímu vybavení bytů v tomto projektu patří klasické olejované dubové parkety, podlahové vytápění, dřevěné rámy oken, předokenní rolety, rekuperace, příprava na klimatizaci.

Architektonicky nadčasový projekt s prvky art deco se nachází přímo u Havlíčkových sadů, kde se schází k volnočasovým aktivitám obyvatelé Vršovic a Vinohrad. Několik minut chůze od domu se nachází dvě tramvajové zastávky, nákupní centrum Eden, benzínová pumpa, fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost je na dosah.

Projekt je ve fázi hrubé stavby, termín předání bytů je plánován na duben 2020. Koupě nepodléhá dani z nabytí.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123631
Adresa Sámova, Vršovice, Praha 10
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 167 m²
Podlaží 3
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 24 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Rezervace

Mohlo by vás zajímat

01 / X