Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Sámova

O nemovitosti

Nový byt 3+kk k prodeji ve Vršovicích

Architektonicky nadčasový projekt s prvky art deco se nachází přímo u Havlíčkových sadů, kde se schází k volnočasovým aktivitám obyvatelé Vršovic a Vinohrad. Několik minut chůze od domu se nachází dvě tramvajové zastávky, nákupní centrum Eden, benzínová pumpa, fotbalové stadiony Eden Aréna a Bohemians. Veškerá občanská vybavenost je na dosah.

Nově postavený byt 3+kk k prodeji s výměrou 107,6 m², balkonem 3,7 m² a 2 parkovacími stáními, se nachází ve 3. NP bytového projektu Sámova 12. Jádro bytu tvoří vstupní hala, na níž navazuje rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě velké ložnice, koupelna, toaleta pro hosty a šatna. Byt je velmi vzdušný a světlý s orientací SJ. Byt je připravený k nastěhování.

Bytový dům Sámova 12 se skládá z hlavní uliční budovy a menšího dvoupodlažního objektu ve dvorní části. Mezi oběma budovami se rozkládá krásná udržovaná zahrada. V domě je 27 bytů, dva výtahy, dvě schodiště a garáž.

Ke standardnímu vybavení bytu patří olejovaná dřevěná podlaha, podlahové vytápění, dřevěné rámy oken, předokenní rolety, klimatizace.
Cena 13 600 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 124728
Adresa Sámova, Vršovice, Praha 10
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Užitná plocha 107 m²
Podlaží 3
Parkování Garážové stání
Balkon 3 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Předrezervace

Lokalita

Nový byt 3+kk k prodeji ve Vršovicích

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X