Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Slavíkova

O nemovitosti

Luxusní zrenovovaný byt 4+kk na Vinohradech
Bytová jednotka o dispozici 4+kk nabízí dobře vyřešený prostor pro rodinné bydlení. K dispozici je prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, až 3 ložnice případně 2 ložnice a pracovna, dvě koupelny, samostatná toaleta, balkón a sklep. Ložnice jsou orientovány do klidného zeleného vnitrobloku, stejně jako navazující balkon, obývací pokoj pak do ulice na západ.

Standard bytu na Praze 3 zahrnuje repliky špaletových oken, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kazetové interiérové dveře a dvoukřídlé vchodové dveře, datové rozvody, domovní telefon, příprava pro satelitní TV. Vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Sklep. V případě zájmu se nabízí také možnost vlastního dokončení při koupi bytu ve stavu 'white walls" za cenu 18.588.000 Kč.

Městská část Vinohrady patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším pražským lokalitám s velkým množstvím obchodů, restaurací, kaváren, oblíbeným farmářským trhem, v blízkosti Riegrových sadů a několika dalších zelených ploch, kde se odehrávají různé festivaly a další kulturní akce pod širým nebem. Kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení, stejně jako dostatek zeleně a blízkost historického centra činí z Vinohrad jedno z nejžádanějších míst pro život v metropoli. Byty k prodeji na této adrese jsou oblíbené jak k rezidenčnímu bydlení, tak i jako investice na dlouhodobý pronájem.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123048
Adresa Slavíkova, Vinohrady, Praha 3
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet koupelen 2
Užitná plocha 119 m²
Podlaží 2
Parkování Není
Balkon 6 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní zrenovovaný byt 4+kk na Vinohradech

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X