Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Slavíkova
Luxusní zrenovovaný byt 4+kk na Vinohradech
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
Bytová jednotka o dispozici 4+kk nabízí dobře vyřešený prostor pro rodinné bydlení. K dispozici je prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, až 3 ložnice případně 2 ložnice a pracovna, dvě koupelny, samostatná toaleta, balkón a sklep. Ložnice jsou orientovány do klidného zeleného vnitrobloku, stejně jako navazující balkon, obývací pokoj pak do ulice na západ.

Standard bytu zahrnuje repliky špaletových oken, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kazetové interiérové dveře a dvoukřídlé vchodové dveře, datové rozvody, domovní telefon, příprava pro satelitní TV. Vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Sklep. V případě zájmu se nabízí také možnost vlastního dokončení při koupi bytu ve stavu 'white walls.'

Městská část Vinohrady patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším pražským lokalitám s velkým množstvím obchodů, restaurací, kaváren, oblíbeným farmářským trhem, v blízkosti Riegrových sadů a několika dalších zelených ploch, kde se odehrávají různé festivaly a další kulturní akce pod širým nebem. Kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení, stejně jako dostatek zeleně a blízkost historického centra činí z Vinohrad jedno z nejžádanějších míst pro život v metropoli. Byty na této adrese jsou oblíbené jak k rezidenčnímu bydlení, tak i jako investice na dlouhodobý pronájem.

ID 123048
Adresa Slavíkova, Praha 3 - Vinohrady
Cena Na vyžádání
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet koupelen 2
Velikost 119 m²
Podlaží 2
Parkování Není
Balkon 6 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní zrenovovaný byt 4+kk na Vinohradech

Zobrazit na mapě