Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Slavíkova

O nemovitosti

Luxusní zrenovovaný byt 2+kk na Vinohradech
Bytová jednotka 2+kk nabízí prostor obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a velkým ateliérovým oknem. Ložnice je orientována do klidného zeleného vnitrobloku, stejně jako navazující soukromý balkon.

Standard bytu zahrnuje repliky špaletových oken, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kazetové interiérové dveře a dvoukřídlé vchodové dveře, datové rozvody, domovní telefon, příprava pro satelitní TV. Vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Sklep.

Městská část Vinohrady patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším pražským lokalitám s velkým množstvím obchodů, restaurací, kaváren, oblíbeným farmářským trhem, v blízkosti Riegrových sadů a několika dalších zelených ploch, kde se odehrávají různé festivaly a další kulturní akce pod širým nebem. Kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení, stejně jako dostatek zeleně a blízkost historického centra činí z Vinohrad jedno z nejžádanějších míst pro život v metropoli. Byty na této adrese jsou oblíbené jak k rezidenčnímu bydlení, tak i jako investice na dlouhodobý pronájem.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123050
Adresa Slavíkova, Praha 3 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Počet koupelen 1
Velikost 57 m²
Podlaží 6
Parkování Není
Balkon 2 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní zrenovovaný byt 2+kk na Vinohradech

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X