Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Slavíkova

O nemovitosti

Luxusní zrenovovaný byt 1+kk na Vinohradech
Ateliér o dispozici 1+kk se nachází ve sníženém přízemí domu a je orientován do zeleného vnitrobloku domu. Na obývací prostor navazuje předzahrádka 12 m².

Standard bytu zahrnuje repliky špaletových oken, dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, kazetové interiérové dveře a dvoukřídlé vchodové dveře, datové rozvody, domovní telefon, příprava pro satelitní TV. Vytápění z centrální plynové kotelny v suterénu domu. Sklep. V případě zájmu se nabízí také možnost vlastního dokončení při koupi bytu ve stavu 'white walls.'

Městská část Vinohrady patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším pražským lokalitám s velkým množstvím obchodů, restaurací, kaváren, oblíbeným farmářským trhem, v blízkosti Riegrových sadů a několika dalších zelených ploch, kde se odehrávají různé festivaly a další kulturní akce pod širým nebem. Kompletní občanská vybavenost a výborné dopravní spojení, stejně jako dostatek zeleně a blízkost historického centra činí z Vinohrad jedno z nejžádanějších míst pro život v metropoli. Byty na této adrese jsou oblíbené jak k rezidenčnímu bydlení, tak i jako investice na dlouhodobý pronájem.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123052
Adresa Slavíkova, Vinohrady, Praha 3
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 1+kk
Počet koupelen 1
Užitná plocha 21 m²
Podlaží -1
Parkování Není
Balkon Ne
Terasa 12 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Předrezervace

Lokalita

Luxusní zrenovovaný byt 1+kk na Vinohradech

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X