Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Soukenická

O nemovitosti

Podkrovní byt s velkou terasou na Praze 1
Podkrovní bytová jednotka o velikosti 137,5 m² s rozměrnou terasou o velikosti 23,49 m² orientovanou do klidného vnitrobloku.

Na vstupní prostory bytu navazuje přímo hlavní obytná místnost s kuchyní, jídelním koutem a schodištěm na galerii. V tomto podlaží je také hlavní ložnice s pracovnou a příslušenstvím a je odsud přístup na velkou venkovní terasu. Schodiště z bývacího pokoje vede na galerii, kde je umístěna druhá ložnice s koupelnou. Orientace oken jih (obývací pokoj a kuchyně) a sever (ložnice a terasa). Společné prostory domu jsou udržované v dobrém stavu a jsou vybaveny zcela novým výtahem. Byt na prodej je vhodný k vlastnímu užívání nebo k následnému pronájmu dlouhodobého i krátkodobého charakteru.

Dům na Praze 1 se nachází na pomezí Starého a Nového města v Soukenické ulici v pěší dostupnosti historických dominant Prahy i komerční zóny na Náměstí Republiky. Kompletní infrastruktura v místě. Letiště dostupné do 20ti minut vozem.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Cena 15 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123298
Adresa Soukenická, Nové Město, Praha 1
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 137 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa 23 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Podkrovní byt s velkou terasou na Praze 1

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X