Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Společná

O nemovitosti

Dvou poschoďový byt na Praze 8

Klidná, rodinná rezidence postavená kanadským developerem se nachází na konci nefrekventované ulice, v rodinné zástavbě na Praze 8, 500 m od metra Ládví a veškeré občanské vybavenosti. Hned vedle rezidence se nachází mateřská a základní škola. Cesta do centra města zabere 20 minut MHD a 15 minut autem.

Dvou poschoďový byt 3+kk k prodeji o výměře 95 m², zhotoven v originálním, kvalitním kanadském stylu a standardu je ideálním místem pro rodinné bydlení. Spodní patro nabízí společenskou část bytu - obývací pokoj spojený s prostornou kuchyní a jídelním koutem se vstupem na balkón s krásným výhledem na město (orientace JZ). Dále plnohodnotnou koupelnu a zvlášť toaletu. U vstupních dveří je dostatek úložného prostoru ve formě komory a šatny. Výrazné schodiště z masivu poté vede do soukromé části bytu - vrchního patra, které nabízí dvě prostorné ložnice, z toho jednu rodičovskou s vlastní šatnou, velkorysou koupelnu a technickou místnost. Uspořádání bytu je proto ideální, pokud klienti potřebují oddělit svou obytnou část bytu od společenské.

Byt se prodává s vybavením. Ve spodním patře jsou dřevěné parkety. Schodiště je z dřevěného masivu s odhlučněným kobercem, který se dále nachází i v ložnicích ve vrchním patře. Vstupní dveře bytu jsou bezpečnostní. Celá rezidence je pod dohledem 24/7 bezpečnostní agenturou, která každou hodinu fyzicky obchází celý objekt. V roce 2018 proběhla celková rekonstrukce budovy - nová fasáda a střecha.
Cena 8 990 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123624
Adresa Společná, Praha 8 - Libeň
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Velikost 95 m²
Podlaží 5
Balkon 6 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Dvou poschoďový byt na Praze 8

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X