Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Staroměstské náměstí

O nemovitosti

Mimořádný byt 3+1 na Staroměstském náměstí, Praha 1

Mimořádný byt k prodeji s velkorysou výměrou všech místností je umístěn ve čtvrtém patře domu. Honosný bytový dům je postaven v místě, kde se na Staroměstské náměstí napojuje ulice Dlouhá.

Byt k prodeji má centrální chodbu, na kterou navazují všechny místnosti bytu a příslušenství. Obývací pokoj a jedna ložnice jsou orientovány na jihovýchod na Staroměstské náměstí a Dlouhou ulici, druhá ložnice a kuchyň s balkonem jsou orientovány na severozápad s výhledem na atraktivní architekturu protilehlých domů a kostel Sv. Salvátora. Mimořádným prvkem je zde památkově chráněný strop v obývacím pokoji, který po pečlivé rekonstrukci umocňuje aristokratické pojetí interiéru. Společné prostory domu budou v nejbližší době procházet rekonstrukcí spojenou s výstavbou nového výtahu. Společné prostory bytu na Praze 1 jsou dekorovány historickými krajinými malbami a vitážovými okny na mezipodestách.

Vzhledem k lokalitě v samém srdci historického jádra Prahy jsou zde v pěší vzdálenosti dostupné známé architektonické dominanty města, nejlepší pražské restaurace i oblíbené kulturní destinace.

Parketové podlahy, plynový kotel, kuchyňská linka.

Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 122895
Adresa Staroměstské náměstí, Praha 1 - Staré Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet koupelen 1
Velikost 124 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Mimořádný byt 3+1 na Staroměstském náměstí, Praha 1

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X