Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Štefánikova

O nemovitosti

Byt 3+kk po rekonstrukci

Činžovní dům z třicátých let se nachází mezi Náměstím Kinských a Obchodním centrem Nový Smíchov. Městské bydlení v širším centru nabízí perfektní dostupnost služeb a také široké zázemí škol a školek. Tramvajová zastávka s hlavními linkami je nedaleko domu a velmi snadno dostupná je stanice metra Anděl. Petřínské sady jsou ideální ke sportovním aktivitám v kombinaci s nábřežím Vltavy.

Byt v přízemí prošel kompletní rekonstrukcí a je situovaný pouze do klidného a upraveného vnitrobloku. U vstupu do bytu je praktická vstupní hala s toaletou. Obývací pokoj je spojený s prostorem pro kuchyň, která ale samotný společenský prostor neruší. Velká ložnice je za obývacím pokojem, má dva vstupy s možností využití vlastní koupelny a šatny. Druhá ložnice se nachází nedaleko vstupu a má vlastní koupelnu s oknem. Díky širokým oknům jsou všechny místnosti světlé. Ve vnitrobloku je trávník s lavičkami.

Vybavení bytu k prodeji tvoří masivní parketové podlahy, vybavené koupelny, nově opravená okna, nové dveře.
Cena 12 600 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 124670
Adresa Štefánikova, Smíchov, Praha 5
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Užitná plocha 106 m²
Podlaží 1
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Mohlo by vás zajímat

01 / X