Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Terronská

O nemovitosti

Luxusní byt 4+kk v Praze 6 - Břevnov
Světlý byt 4+kk o velikosti 110 m² na prodej umístěný v moderní bydlení ve velmi žádaném projektu Charlese de Gaulla v atraktivní rezidenční oblasti na Praze 6 - Bubeneč s výbornou dopravní dostupností.

Soubor budov bytového komplexu Charlese de Gaulla je situován v převážně vilové zástavbě. Jedná se o dva bytové domy s velkoprostorovými byty. Byt na Praze 6 nabízí dvě ložnice, studovnu, komoru, rozlehlý obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň, dvě koupelny a samostatná toaleta.

Na konstrukci bytového domu byly použity kvalitní materiály. Byla zabudována velkoformátová dřevěná okna. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Miele. Vytápění plynovým kotlem, ohřev vody vlastním bojlerem. V interiéru domu zaujme industriálně pojaté kovové schodiště v kontrastu s prosklenými plochami, nebo použití benátského štuku. Jedná se o velmi zdařilou novostavbu doplňující prostředí historické zástavby. V ceně je zahrnut sklep o výměře 7,1 m² a garážové stání.

Rezidenční vilový projekt byl navržen v souladu s moderními estetickými nároky a zároveň tak, aby přirozeně korespondovala s okolním prostředím vilové zástavby v ulici Charlese de Gaulla v Praze 6. Byt nabízí zároveň prostor pro kreativní spojování a vytvoření vlastního ojedinělého místa pro život, přesně podle Vašich nároků a potřeb. Svou výjimečnou architekturou a rozsahem poskytovaných služeb a neopakovatelným umístěním v nejžádanější lokalitě je klenotem mezi ostatními projekty.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Cena 15 700 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 123447
Adresa Terronská, Bubeneč, Praha 6
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 110 m²
Podlaží 3
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní byt 4+kk v Praze 6 - Břevnov

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X