Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Trojská

O nemovitosti

Byt s krásným výhledem, soukromým lesíkem a pohádkovou chaloupkou v pražské Troji

Bydlete přímo v Praze, ale zároveň uprostřed zeleně, která je jen vaše! Přijedete z práce a chcete relaxovat? V přírodě? Proč ne. Stačí vám k tomu jen 2 minuty.

Prostě sjedete výtahem do přízemí domu, vyjdete do zahrady, ujdete 21 kroků na protější stráň a jste ve svém malém soukromém lesíku. S jezírkem a téměř pohádkovou chaloupkou. Tady, ve stínu stromů, diskrétně ukrytí před zraky zvědavců, můžete pohodlně odpočívat. Nebo si jen tak natrhat pár lesních jahod.

Dali byste si opečeného buřta? Na svém přírodním ohništi si ho uděláte, kdy budete chtít. Třeba i s přáteli. Milujete grilování? Elektřinu a vodu k tomu máte ve svém lesíku taky. A to jste pořád nevytáhli paty z areálu bytového domu Trojská brána.

Ten stojí na ulici Trojská, u zastávky tramvaje. Nedaleko je ještě stanice metra Kobylisy. Samotný byt je o velikosti 3+kk. Má dva balkony, dvě koupelny a dvě ložnice. Ty jsou orientované do klidné zahrady. Součástí jedné z nich je i koupelna. Nechybí ani velká šatna a spousta vestavěných skříní. K jednotce patří ještě parkovací stání a sklep. Využívat můžete i společnou kolárnu. Celý dům má jen 23 bytů. Bydlet můžete raz dva. Stačí si jen nastěhovat postele do ložnic a vybavení do obývacího pokoje. Byt je totiž jinak kompletně zařízený.

Kuchyňská linka je osazená žulovou deskou a spotřebiči AEG / Electrolux. Na zemi jsou dřevěné plovoucí podlahy a dřevěná eurookna mají venkovní žaluzie. Vstup do bytu spolehlivě hlídají bezpečnostní dveře.

Podobné bydlení budete hledat v Praze těžko. Tak neváhejte a klikněte na tlačítko 'Kontaktujte nás' a domluvte si prohlídku tohoto nevšedního bydlení ještě dnes!
Cena 13 600 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 124583
Adresa Trojská, Troja, Praha 8
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Užitná plocha 98 m²
Podlaží 2
Parkování Garážové stání
Balkon 7 m²
Terasa 250 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt s krásným výhledem, soukromým lesíkem a pohádkovou chaloupkou v pražské Troji

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X