Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
U Rajské zahrady

O nemovitosti

Byt 4+kk v novém rezidenčním projektu
Rezidenční projekt 'U Rajské zahrady 2' nabízí 18 bytů k prodeji v historickém domě na Praze 3 - Vinohrady, který prošel kompletní rekonstrukcí. Zrekonstruované byty k prodeji jsou prodávány ve stavu 'white walls a shell and core' a následně mohou být dokončeny dle individuálních požadavků klientů. Lokalita projektu je charakteristická svou úplnou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností a možností trávit volný čas v přilehlých parcích Riegrových sadů, Rajské zahrady či Vítkova. Projekt 'U Rajské zahrady 2' je ideální pro klienty, kteří poptávají bydlení v bezprostředním centru města a zároveň požadují lokalitu plnou zeleně s možností sportovních a volnočasových aktivit.

Přízemní byt na Vinohradech je velkoryse řešený a rozkládá se na dvou podlažích historického domu. Byt s dispozicí 4+kk poskytne majiteli téměř 140 m² užitné plochy. Dominantou bytu na Praze 3 je velký obývací pokoj, který je prakticky napojen na kuchyňský kout. Součástí bytu jsou i dvě ložnice, dvě koupelny, samostatná toaleta, technická místnost a v přízemí se nachází samostatný ateliér. Dvoupodlažní bytová jednotka má k dispozici terasu a vlastní zahradu orientovanou do klidného vnitrobloku. K bytu náleží i sklep.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Cena 13 600 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 121499
Adresa U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 148 m²
Velikost zahrady 32 m²
Podlaží 1
Parkování Není
Balkon Ne
Terasa 23 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost D
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 4+kk v novém rezidenčním projektu

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X