Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
U Rajské zahrady

O nemovitosti

Moderní byt 3+kk v historickém domě na Žižkově
Rezidenční projekt 'U Rajské zahrady 2' nabízí 18 bytů k prodeji a jeden komerční prostor v historickém domě na Praze 3 - Žižkov, který prošel kompletní rekonstrukcí. Zrekonstruované byty jsou prodávány ve stavu 'white walls a shell and core' a následně mohou být dokončeny dle individuálních požadavků klientů. Lokalita projektu je charakteristická svou úplnou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností a možností trávit volný čas v přilehlých parcích jako Riegrovy sady, Rajská zahrada, či Vítkov. Projekt 'U Rajské zahrady 2' je ideální pro klienty, kteří poptávají bydlení v bezprostředním centru města a zároveň požadují lokalitu plnou zeleně s možností sportovních a volnočasových aktivit.

Byt na Žižkově je velkoryse řešený a nachází se v 6. nadzemním podlaží. Byt s dispozicí 3+kk poskytne majiteli 102 m² užitné plochy. Dominantou bytu na Praze 3 je velký obývací pokoj, který je prakticky napojen na kuchyňský kout. Součástí bytu jsou i dvě ložnice, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost a menší lodžie. Příjemným bonusem je i sklepní kóje.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Cena 13 500 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 121521
Adresa U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 112 m²
Podlaží 6
Parkování Není
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost D
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní byt 3+kk v historickém domě na Žižkově

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X