Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Úvoz

O nemovitosti

Ateliér v historickém centru Prahy 1 - Malá Strana
Luxusní víceúrovňový atelier o celkové výměře 183, 8 m², se zcela výjimečným výhledem na Prahu, terasou, zimní zahradou a soukromým dvorkem, nabízí nevšední a velkorysé řešení prostoru a neopakovatelnou atmosféru rudolfinské doby.

Vstup do atelieru je umístěn na úrovni 1.NP, kde se nachází obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, předsíní, koupelnou a zimní zahradou. Odtud sestoupíme po pohodlném schodišti na úroveň 1.PP, které sestává ze dvou velkých ložnic, dvou koupelen a pracovny s výstupem do soukromého dvorku. Velká čtvercová terasa ve 2.NP s neopakovatelným výhledem na Strahovskou zahradu a panorama Prahy je přímo přístupná z obývacího pokoje.

Jednotka bude předána ve standardu 'shell and core'. Nový vlastník si dokončí rekonstrukci a finální kolaudaci ve spolupráci s architektem projektu. Dům má mimo jiné novou fasádu a střechu, výtah, nové inženýrské sítě, centrální plynovou kotelnu, repasovaná historická nebo nová špaletová okna a opravené společné prostory.

Exkluzivní projekt v ulici Úvoz sestává z osmi bytů a dvou obchodních jednotek v přízemí. Projekt byl dokončen na konci roku 2018 a byl rozdělen prohlášením vlastníka na jednotky. Každý byt, díky zasazení domu do stráně Strahovské zahrady, poskytuje unikátní výhled na Prahu a Petřínské sady, některé jednotky disponují zasklenými balkony nebo zimní zahradou.

V docházkové vzdálenosti od domu jsou Malostranské a Hradčanské náměstí, Pohořelec, Pražský hrad a vstup do Petřínských sadů a Strahovské zahrady. V místě jsou obchody, služby, mateřská i základní škola, tři gymnázia a další. Parkování na modré zóně přímo před domem. Tramvajové zastávky v docházkové vzdálenosti.
Cena 43 200 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122830
Adresa Úvoz, Praha 1 - Malá Strana
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet koupelen 2
Velikost 183 m²
Podlaží 1
Balkon Ne
Terasa 32 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Ateliér v historickém centru Prahy 1 - Malá Strana

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X