Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Úvoz

O nemovitosti

Byt 2+kk v historickém domě na Malé Straně
Nevšední byt 2+kk se zimní zahradou o celkové výměře 52,3 m² se zcela výjimečným výhledem na Prahu, nabízí nevšední a velkorysé řešení prostoru s neopakovatelnou atmosféru renesanční éry. Jednotka je umístěna ve 2. patře domu.

Ústředním prostorem bytu je předsíň s úložnými prostory, ze které se vstupuje do jednotlivých místností, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a výhledem do ulice a na protější straně do ložnice se zimní zahradou a okny obráceným k Petřínským stráním. Z předsíně se vchází také do koupelny a samostatné toalety.

Jednotka bude předána ve standardu 'shell and core'. Nový vlastník si dokončí rekonstrukci a finální kolaudaci ve spolupráci s architektem projektu. Dům má mimo jiné novou fasádu a střechu, výtah, nové inženýrské sítě, centrální plynovou kotelnu, repasovaná historická nebo nová špaletová okna a opravené společné prostory.

Exkluzivní projekt v ulici Úvoz sestává z osmi bytů a dvou obchodních jednotek v přízemí. Projekt byl dokončen na konci roku 2018 a byl rozdělen prohlášením vlastníka na jednotky. Každý byt, díky zasazení domu do stráně Strahovské zahrady, poskytuje unikátní výhled na Prahu a Petřínské sady, některé jednotky disponují zasklenými balkony nebo zimní zahradou. V docházkové vzdálenosti od domu jsou Malostranské a Hradčanské náměstí, Pohořelec, Pražský hrad a vstup do Petřínských sadů a Strahovské zahrady. V místě jsou obchody, služby, mateřská i základní škola, tři gymnázia a další. Parkování na modré zóně přímo před domem. Tramvajové zastávky v docházkové vzdálenosti.
Cena 13 075 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122869
Adresa Úvoz, Praha 1 - Malá Strana
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Počet koupelen 1
Velikost 52 m²
Podlaží 3
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 2+kk v historickém domě na Malé Straně

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X