Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
V Mezihoří
Vkusně zařízený byt 2+kk s 30 m² terasou v Libni
Cena 7 490 000  Kč
Kontaktujte nás
Bytový komplex V Mezihoří svým vznikem splnil požadavky těch, kteří hledají kvalitní bydlení v dosahu centra, a chtějí odpočívat obklopení přírodou. Byt se nachází pouze 5 minut od zastávky metra linkdy B - Palmovka. Vizuálně velmi atraktivní rezidence, přitahuje příznivou atmosférou a důrazem na komfort obyvatel. Uzavřený rezidenční komplex tvoří tři propojené budovy se zeleným dvorem. Jižně orientované vnitřní atrium se po čase stalo velmi oblíbeným místem pro setkávání a relaxaci obyvatel.

Byt 2+kk, v sedmém nadzemním podlaží, byl po kolaudaci majiteli velmi vkusně zařízen a byly přidány prvky Smart Home systému. Světlé barvy a přírodní materiály navozují v bytě klidnou a pohodovou atmosféru. Veškerý nábytek byl vyroben na míru a je součástí bytu. Terasa, která obklopuje byt, na vetší část roku zvětšuje obytný prostor a je přístupná jak z ložnice, tak i z obývacího pokoje. Vestavěné spotřebiče Bosch jsou součástí kuchyňského koutu.

Vytápění domu zajišťuje plynová kotelna, naopak chlazení klimatizační jednotka. Před-bytová výměníková stanice dovoluje regulovat vstupní teplotu vody do baterií, zaručuje tak maximální tepelnou pohodu v bytě. K ovládání slouží samostatný termostat. Domovní ohřev teplé užitkové vody. Součástí ceny je i vybavení domácnosti, pračka, sušička, akvárium, televize. K bytu náleží parkovací stání a sklep.

ID 123076
Adresa V Mezihoří, Praha 8 - Libeň
Cena 7 490 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Počet koupelen 1
Velikost 60 m²
Podlaží 7
Parkování Garáž
Balkon Ne
Terasa 30 m²
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Vkusně zařízený byt 2+kk s 30 m² terasou v Libni

Zobrazit na mapě