Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
V Sadech

O nemovitosti

Prostorný byt 3+kk s vlastní soukromou zahradou v Bubenči
Prostorný byt 3+kk ve velmi žádané lokalitě Praha 6 - Bubeneč. Exkluzivní bydlení v domě po kompletní rekonstrukci - rezidence Bubeneč. Byt s vlastní soukromou zahradou o výměře 74m².

Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném objektu, dle návrhu Ing. arch. Evy Jiřičné - AI DESIGN. Jednotka o výměře 129,3 m² + 74m² soukromá zahrada má vstupní předsíň, dvě ložnice, prostorný obývací pokoj s jídelnou, dvě koupelny, šatnu a technickou místnost. Z obou ložnic a obývacího pokoje lze vyjít přímo na terasu soukromé zahrady.

Nevšední dům v jedné z nejstarších částí Bubenče. Projekt Residenz Bubeneč se nachází v poklidné památkově chráněné zóně, jejíž ulice lemují obrovské vzrostlé stromy a dotváří tak velkolepý charakter místa. Bubeneč si své romantické kouzlo uchovala do dnešních dní i díky tomu, že se nachází v památkové zóně. Se svými letohrádky, zámečky se řadí mezi nejkrásnější čtvrti Prahy. Legendární rozlehlý park Stromovka, jenž kdysi býval Královskou oborou, máte v podstatě za domem. Okolí ulice V Sadech vyniká veškerou občanskou vybaveností - obchody, školy, školky, kulturní i sportovní vyžití - vše najdete poblíž svého domova.
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
ID 123155
Adresa V Sadech, Praha 6 - Bubeneč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Velikost 129 m²
Podlaží 1
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Prostorný byt 3+kk s vlastní soukromou zahradou v Bubenči

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X