Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Vězeňská
Příjemný byt s balkonem v srdci Starého Města pár kroků od Pařížské ulice
Cena Na vyžádání
Kontaktujte nás
Reprezentativní secesní budova z roku 1905 se nachází pouhých pár kroků od Pařížské ulice a Staroměstského náměstí. Dům prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí pod taktovkou architektonické kanceláře Palladio Progetti, které se podařilo citlivé spojení historické architektury s potřebami 21. století.

Dům se honosí reprezentativním vstupním portálem s původními malbami doplněným o designová italská svítidla. Ve společných prostorách byla zachována celá řada původních historických prvků, případně byly nahrazeny replikami - dřevěné vstupní dveře včetně obložení, původní schodiště, špaletová okna, okenní vitráže. Byt o dispozičním řešení 2+kk nabízí prostornou vstupní halu, obývací pokoj s kuchyní a vstupem na terasu, samostatnou ložnici a koupelnu. V přízemí domu se nachází luxusní italská restaurace Al Dente s příjemnou zahrádkou vybízející k posezení.

V bytě byly v rámci rekonstrukce použity velmi kvalitní materiály - nové parketové podlahy, špaletová okna a kazetové dveře (repliky původních), designová dlažba v koupelně, luxusní sanita a mnohé další. Vytápění je řešeno samostatným plynovým kotlem, topení je podlahové v kombinaci s radiátory, ve všech místnostech je instalována klimatizace. Byt byl dokončen v roce 2017 a zatím nebyl nikdy obýván.

ID 122246
Adresa Vězeňská, Praha 1 - Staré Město
Cena Na vyžádání
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Velikost 46 m²
Podlaží 2
Balkon 3 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Příjemný byt s balkonem v srdci Starého Města pár kroků od Pařížské ulice

Zobrazit na mapě