Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Viklefova

O nemovitosti

Luxusní 2+kk na Žižkově, Praha 3
Luxusně zrenovovaný byt 2+kk o velikosti 45 m² v dobře dostupné části Prahy 3 - Žižkov.

Byt k prodeji je řešen jako prostor 2+kk, kde na vstupní chodbu navazuje plně vybavená kuchyň s obývacím prostorem a dále prostorná ložnice s vestavěným nábytkem směřující do klidného vnitrobloku se zelení. Byt je po moderní nákladné rekonstrukci v roce 2015, která umožnila plnohodnotné využití veškerého prostoru. K bytu patří také sklep.

Nová plastová okna, akumulační vytápění, podlahové vytápění v koupelně chodbě a kuchyni, plně vybavená kuchyňská linka, vestavěné skříně, sklep.

Jedná se o byt, který je momentálně v družstevním vlastnictví a který má zažádáno o převod do vlastnictví osobního. Výhodou je, že v tomto momentu není kupující povinen platit daň z nabytí ve výši 4 % z kupní ceny jako v případě převodu vlastnictví osobního, což představuje finanční úsporu.

Byt na Praze 3 je umístěn v původní zástavbě, s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Předností je rychlé přímé spojení do centra města, stejně jako blízkost parku Židovské pece, který poskytuje dostatek zeleně a prostoru pro relaxaci. Blízkost vysokoškolských kolejí VŠE a samotné vysoké školy VŠE pak zajišťuje atraktivitu bytu rovněž z hlediska pronájmu.

Cena 4 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122982
Adresa Viklefova, Praha 3 - Žižkov
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Velikost 45 m²
Podlaží 2
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní 2+kk na Žižkově, Praha 3

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X