Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
White Garden
Rezidenčí byt s terasou
Cena 21 900 000  Kč
Kontaktujte nás

Velkoryse pojatý penthouse 5+kk k prodeji s prostornou terasou a krásnými výhledy na Prahu, v rezidenčním projektu White Garden II, Praha 5 Smíchov.

Vstupní patro tvoří čtyři samostatné ložnice orientované do vnitrobloku, dvě prostorné koupelny, samostatná toaleta, technická místnost a dvě šatny. Pohodlné schodiště navazuje do hlavního obytného patra, které tvoří velkorysý obývací pokoj se vstupem na velkou terasu, která slouží k relaxaci a odpočinku. Na stejném podlaží je dále příprava pro kuchyňskou linku, koupelna s toaletou a komora.

K bytu je potřeba zakoupit dvě parkovací stání, každé za cenu 750.000,- plus DPH. Byt se prodává bez finálních povrchů a zařizovacích předmětů. Již k nastěhování.

White Garden II je druhá etapa velmi úspěšného rezidenčního projektu White Garden s krásnou soukromou zahradou a podzemním parkováním v objektu. Projekt je umístěn v žádané lokalitě Prahy - Anděl, pouze pár kroků od nákupního centra Nový Smíchov. Jednosměrná ulice Na Bělidle zaručuje klidné bydlení v srdci Prahy 5 a to vše na dosah Petřínských sadů a nábřeží Vltavy. Prezentované vizualizace interiéru jsou pouze ilustrativní.
ID 122420
Adresa Na Bělidle, Praha 5 - Smíchov
Cena 21 900 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+1
Velikost 184 m²
Podlaží 6
Parkování Garážové stání-zakladač
Balkon Ne
Terasa 65 m²
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Rezidenčí byt s terasou

Zobrazit na mapě