Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Žitná
Byt 3+1 v Žitné, Praha 2
Cena 12 000 000  Kč
Kontaktujte nás
Nárožní historický dům z počátku 20. století je postaven na rohu ulic Žitná a Štěpánská. Jedná se o funkcionalistický dům typický pro 30. léta. V těsném okolí je k dispozici kompletní infrastruktura centra města a všechny historické dominanty Prahy jsou dostupné v pěší vzdálenosti.

Bytová jednotka je situována ve 4.NP s překrásným otevřeným výhledem na rotundu svatého Longina a kostel sv. Štěpána, který zároveň poskytuje absolutní soukromí. Společné části domu jsou po kompletní rekonstrukci s důrazem na zachování ordinálních prvků, jako je obložený vstup přírodními kameny (slezský kanafas, na schodech žula v kombinaci s mramorem), vstupní dveře atd. Na střeše domu je společná terasa s možností grilování a odpočinku. Parkování je možné na ulici Štěpánská, přímo u domu nebo v podzemních garážích vedlejšího domu za cca 3.700,-Kč + DPH měsíčně. Dům disponuje dvěma výtahy.

Byt o výměře 90 m² prošel kompletní rekonstrukci dle návrhu architekta odpovídající stylu 30. let a s ohledem na praktické využití a dostatek úložných prostor (komora, samostatná šatna, vestavěné skříně). V bytě jsou dvě toalety, plně vybavená kuchyň vč. všech spotřebičů, vestavěné skříně na chodbě, na podlahách parkety, venkovní žaluzie, klimatizace

ID 122352
Adresa Žitná, Praha 2 - Nové Město
Cena 12 000 000  Kč
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Velikost 90 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost E
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+1 v Žitné, Praha 2

Zobrazit na mapě