Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Žitná

O nemovitosti

Byt 3+1 v Žitné, Praha 2
Nárožní historický dům z počátku 20. století je postaven na rohu ulic Žitná a Štěpánská. Jedná se o funkcionalistický dům typický pro 30. léta. V těsném okolí je k dispozici kompletní infrastruktura centra města a všechny historické dominanty Prahy jsou dostupné v pěší vzdálenosti.

Bytová jednotka je situována ve 4.NP s překrásným otevřeným výhledem na rotundu svatého Longina a kostel sv. Štěpána, který zároveň poskytuje absolutní soukromí. Společné části domu jsou po kompletní rekonstrukci s důrazem na zachování ordinálních prvků, jako je obložený vstup přírodními kameny (slezský kanafas, na schodech žula v kombinaci s mramorem), vstupní dveře atd. Na střeše domu je společná terasa s možností grilování a odpočinku. Parkování je možné na ulici Štěpánská, přímo u domu nebo v podzemních garážích vedlejšího domu za cca 3.700,-Kč + DPH měsíčně. Dům disponuje dvěma výtahy.

Byt o výměře 90 m² prošel kompletní rekonstrukci dle návrhu architekta odpovídající stylu 30. let a s ohledem na praktické využití a dostatek úložných prostor (komora, samostatná šatna, vestavěné skříně). V bytě jsou dvě toalety, plně vybavená kuchyň vč. všech spotřebičů, vestavěné skříně na chodbě, na podlahách parkety, venkovní žaluzie, klimatizace

Cena 12 000 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122352
Adresa Žitná, Praha 2 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Velikost 90 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost E
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Byt 3+1 v Žitné, Praha 2

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X