Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Americká

O nemovitosti

Unikátní klimatizovaný penthouse s 2 terasami na Praze 2 - Vinohrady
Luxusní, velkoryse řešený penthouse k pronájmu o dispozici 5+kk a celkové výměře 343 m² se dvěma terasami v rezidenci Plaza, v mimořádně žádané lokalitě Praha 2 - Vinohrady.

Prostorný, zařízený byt typu penthouse k pronájmu v kompletně rekonstruovaném činžovním domě s výtahem, provedený ve vysokém standardu. V prvním podlaží bytu k pronájmu je obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní se spotřebiči Siemens, lednicí Liebherr, 'touch' systémem a žulovou pracovní deskou, a jídelnou s celkovou plochou přes 100 m² a vstupem na první terasu, televizní pokoj, hlavní ložnice s koupelnou, šatnou a vstupem na druhou terasu. U hlavních dveří bytu k pronájmu je WC pro hosty, prádelna a úklidový prostor. Ve druhém podlaží bytu k pronájmu jsou dvě ložnice s koupelnou a technická místnost s kotlem. Nad kuchyní a galerií je pracovna s Velux balkonem. V bytě k pronájmu jsou vysoké stropy a masivní dřevěné podlahy. V koupelnách a na toaletách jsou italské kamenné obklady a dlažba a sanita značky Villeroy and Boch. K vybavení bytu k pronájmu patří italské designové osvětlení, dva krby EcoSmart Fire a audiosystém Bang and Olufsen. Součástí pronájmu je samostatné parkovací stání ve dvoře.

Byt k pronájmu se nachází v atraktivní rezidenční lokalitě Praha 2 - Vinohrady. V místě je skvělá občanská vybavenost. Jsou zde obchody, služby, restaurace, kavárny, mateřská i základní škola, kluby, divadla. V docházkové vzdálenosti od domu jsou Havlíčkovy sady s Viničním altánem a Pavilonem Grébovka, Divadlo na Vinohradech, obchodní centrum Vinohradský Pavilon a mnoho dalších míst pro relaxaci ve volném čase. Dopravní dostupnost je také výborná. Cesta na stanici metra trasy A Náměstí Míru trvá pěšky jenom pět minut. Ve stejné vzdálenosti je rovněž zastávka tří denních a dvou nočních tramvajových linek a jedné noční autobusové linky. Autem je pohodlně dostupná Pražská magistrála.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 175 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 407246
Adresa Americká, Praha 2 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 343 m²
Podlaží 5
Parkování Na pozemku
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní klimatizovaný penthouse s 2 terasami na Praze 2 - Vinohrady

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X