Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Americká

O nemovitosti

Nezařízený byt 3 + 1, který se nachází v 1. patře domu bez výtahu v prestižní lokalitě na Praze 2 - Vinohrady
Rekonstruovaný, prostorný byt k pronájmu o dispozici 3+1 a celkové výměře 100 m² v mimořádně žádané lokalitě Praha 2 - Vinohrady. Dům z roku 1880, v němž se byt nachází, prošel rovněž rekonstrukcí a stojí v klidné části čtvrti.

Velmi hezký, nezařízený byt k pronájmu o dispozici 3+1 se skládá ze dvou bytových jednotek, které jsou pronajímány společně jako jeden byt. Jedná se o byt o dispozici 2+1 a garsoniéru s balkónem o výměře 2 m², která je průchozí z koupelny druhého bytu a má samostatný vchod. V bytě k pronájmu jsou dva pokoje, plně vybavená kuchyně (sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba), koupelna s toaletou a samostatné WC, plus garsonka s kuchyňským koutem. Garsoniéru lze využít např. jako kancelář. V pokojích jsou dřevěné parkety, v koupelně a na toaletě keramická dlažba, v garsonce plovoucí podlaha. K dalšímu vybavení bytu k pronájmu patří zabudovaný trezor, vestavěné skříně, technická místnost a sklep. Vytápění je plynové. Po dohodě je možné byt zařídit nábytkem - za navýšení nájmu.

Byt k pronájmu se nachází v atraktivní, vyhledávané lokalitě Praha 2 - Vinohrady. V místě je kompletní občanská vybavenost - mateřská i základní škola, obchody, restaurace, služby, kluby, divadla. V docházkové vzdálenosti od domu jsou mj. Havlíčkovy sady, Divadlo na Vinohradech, obchodní centrum Vinohradský pavilon. Výborná dopravní dostupnost - cesta na stanici metra trasy A Náměstí Míru trvá pěšky jen cca pět minut. Ve stejné vzdálenosti od domu se nachází i zastávka tří denních a dvou nočních tramvajových linek a jedné noční autobusové linky.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 29 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411955
Adresa Americká, Praha 2 - Vinohrady
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 100 m²
Podlaží 2
Balkon 2 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nezařízený byt 3 + 1, který se nachází v 1. patře domu bez výtahu v prestižní lokalitě na Praze 2 - Vinohrady

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X