Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Břehová
Zrekonstruovaný, moderní byt se zachovanými původními prvky, který se nachází v centru historického města na Praze 1 - Josefov
Cena 100 000  Kč
Kontaktujte nás
Luxusně rekonstruovaný, zařízený byt k pronájmu o dispozici 3+1 a celkové výměře 142 m² ve výjimečné lokalitě Praha 1 - Staré Město, jen pár desítek metrů od nábřeží Vltavy, v bezprostřední blízkosti mnoha pražských památek.

Velkoryse rekonstruovaný, prostorný byt k pronájmu se zachovalými původními prvky ve třetím patře výstavného měšťanského domu s výtahem. Byt k pronájmu má vstupní halu, dvě ložnice, obývací pokoj, kompletně zařízenou kuchyni (sporák, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnka, myčka), koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC, šatnu a technickou místnost. V pokojích jsou dřevěné parkety, v hale, koupelně a na toaletě mramor. Byt k pronájmu je zařízený ve vysokém standardu, je klimatizován a má plynové vytápění.

Byt k pronájmu se nachází v exkluzivní lokalitě Praha 1 - Staré Město, ve středu historického jádra Prahy. V docházkové vzdálenosti je Staroměstské náměstí, Týnský chrám, Karlův most, Rudolfinum, Starý židovský hřbitov, Letenské sady a řada dalších významných kulturních i architektonických památek. V místě je výborná občanská vybavenost, jsou zde obchody, služby, restaurace, kavárny, divadla, galerie, zdravotnické zařízení. Skvělá je také dopravní dostupnost - na stanici metra trasy A Staroměstská trvá cesta pouhých pět minut. Autem je z místa pohodlně dostupná Pražská magistrála.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 411212
Adresa Břehová, Praha 1 - Josefov
Cena 100 000  Kč /Měsíc
+7 500 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 142 m²
Podlaží 4
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Zrekonstruovaný, moderní byt se zachovanými původními prvky, který se nachází v centru historického města na Praze 1 - Josefov

Zobrazit na mapě