Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Charlese de Gaulla

O nemovitosti

Unikátní byt 5+1 na Praze 6
V samém centru městské části Bubenče se nachází ulice Charlese de Gaulla. Právě zde je situován tento jedinečný prostorný nezařízený byt 5+1 k pronájmu, který svou skvělou lokalitou v blízkosti dětských hřišť, mnoha parků či mateřské školky ocení především rodiny s dětmi.

Ve třetím patře bytového komplexu s výtahem se nachází tento námi nabízený nadstandardně prostorný nezařízený byt 5+1 k pronájmu disponující obytnou plochou čítající celkem 208 m². Moderní světlý interiér bytu se sestává ze 3 ložnic (pracovna), 2 koupelen, samostatné toalety, vzdušného obývacího pokoje, moderně vybavené kuchyně a prádelny. K bytu náleží rovněž sklep, 2 lodžie a 2 prostorné terasy s výhledem.

Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností i skvělou dostupností ke spojům MHD, mateřským školkám, základním školkám nebo k areálům ČVUT a VŠCHT. Rovněž se můžete věnovat relaxaci či sportovním aktivitám v nedaleké Stromovce a v dalších z mnoha parků. Výborná dostupnost do centra města i na letiště.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.
Cena 65 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 410824
Adresa Charlese de Gaulla, Bubeneč, Praha 6
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Užitná plocha 208 m²
Podlaží 4
Parkování Garážové stání
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní byt 5+1 na Praze 6

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X