Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Chorvatská

O nemovitosti

Luxusní mezonetový byt (225 m²) se nachází ve 4. patře rekonstruovaného bytového domu s výtahem v pěkné části Prahy 10 - Vinohrady.
Nabízíme vám prudce elegantní nezařízený mezonetový byt 5+1 k pronájmu o velikosti 225 m² na jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy 2 - Vinohrady.

Impozantní světlý interiér tohoto luxusního nezařízeného bytu 5+1 k pronájmu mezonetového typu je situován ve čtvrtém patře bytového domu s výtahem na Vinohradech a disponuje obytnou plochou čítající celkem 225 m². Mezonet nabízí svým rezidentům k užívání 4 velkolepé ložnice, 3 exkluzivní koupelny, dechberoucí obývací pokoj s krbem a četnými trámy z masivu, které interiér skvěle ozvláštňují. Dále pak kvalitní plnohodnotně vybavenou kuchyni a prostornou terasu. Součástí je rovněž kamerový systém, telefon, sauna, satelit a možnost pronájmu garážového parkovacího stání za poplatek 4000 Kč/měsíc.

Mezi přední výhody lokality řadíme pěší vzdálenost od náměstí Míru, náměstí Jiřího z Poděbrad nebo zastávek MHD, díky kterým jste v centru během pár minut a rovněž blízkost zeleně v podobě mnoha parků - sady Svatopluka Čecha, Bratří Čapků nebo Bezručovy a Havlíčkovy sady. Rodiny s dětmi jistě ocení těsnou blízkost mateřské školky a základní školy. Plno kaváren, barů, restaurací a divadel - Vinohradské divadlo - představuje nepřeberné množství možností, co podniknout s načatým večerem. Letiště je v dojezdové vzdálenosti vozem zhruba 20 minut.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.
Cena 47 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 306573
Adresa Chorvatská, Vinohrady, Praha 10
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 5+1
Počet ložnic 4
Počet koupelen 3
Užitná plocha 225 m²
Podlaží 5
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní mezonetový byt (225 m²) se nachází ve 4. patře rekonstruovaného bytového domu s výtahem v pěkné části Prahy 10 - Vinohrady.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X