Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Janáčkovo nábřeží
Luxusní zrekonstruovaný byt 4+1 s balkonem v atraktivní lokalitě Malé Stran
Cena 84 000  Kč
Kontaktujte nás
Přepychový zrekonstruovaný zařízený byt 4+1 k pronájmu o rozloze 197 m² s balkonem 4,7 m² v 2. nadzemním podlaží historického domu, v atraktivní lokalitě Malé Strany, jen pár kroků od náměstí Střeleckého ostrova.

Kombinace vysokých stropů, honosného nábytku, dřevěných oken, výjimečných rustikálních prvků a balkonu s výhledem nábřeží řeky Vltavy vytváří reprezentativní interiér. Díky kompletní rekonstrukci prostory zajišťují reprezentativní luxusní bydlení s velkým obývacím pokojem, samostatnou kuchyní s jídelnou, dále třemi ložnicemi a třemi koupelnami, šatnou a místností pro domácí práce. Z centrální obdélníkové haly je přístup do všech místností individuálně. Obývací pokoj s americkým funkčními kamny je ve středové místnosti do ulice s balkonem a má zároveň vstup do jídelny. Majitelé bytu volili velmi kvalitní materiály na podlahy, dveře a koupelny a stylově nadčasový klasický evropský design.

Vybavení bytu tvoří zabudovaným nábytek na zakázku francouzské značky Riechelieu, plně zařízená a vybavená kuchyň se spotřebiči Miele, vestavěná šatna, nábytek na míru, dveře z amerického ořechu, masivní dřevěné podlahy, v koupelnách sanita Devon and Devon, doplňky Czech and Speak. Obývací pokoj je vybaveny promítacím plátnem. V bytě jsou nová dřevěná špaletová okna s posílenými skly, závěsy a tapety značky Sanderson a světla britské značky Vaughan. Byt má výměník pro komfortnější obsluhu tepla, v koupelnách je podlahové topeni.

Parkování pro dva vozy je vjezdem domu do podzemní garáže - k bytu patři dvě parkovací místa formou plošiny. Nájemníkům je k dispozici je i soukromá zahrada a recepce.

Jedna z nejžádanějších lokalit Prahy, dům přímo na nábřeží - pouze pár desítek metrů od Kampy, Petřína a Národního divadla. V blízkosti se nachází několik parků - Sacré Cour, Dienzenhoferovy sady, Kinského zahrada. Vše v pěší dostupnosti. Kompletní občanská vybavenost; supermarkety, banky, divadla, restaurace, prestižní Café Savoy přímo u domu. Vhodné pro náročné klienty.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 411854
Adresa Janáčkovo nábřeží, Praha 5 - Malá Strana
Cena 84 000  Kč /Měsíc
+15 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 3
Velikost 197 m²
Podlaží 2
Parkování Garáž
Balkon 4 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní zrekonstruovaný byt 4+1 s balkonem v atraktivní lokalitě Malé Stran

Zobrazit na mapě