Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Kodaňská
Moderní byt 3+kk k pronájmu o výměře 110 m²˛ s balkonem v 1. patře činžovního domu s výtahem, v žádané lokalitě Vršovice, jen pár kroků od Heroldových sadů.
Cena 35 000  Kč
Kontaktujte nás
Luxusní byt 3+kk k pronájmu o výměře 110 m²˛ s balkonem v 1. patře činžovního domu s výtahem, v žádané lokalitě Vršovice, jen pár kroků od Heroldových sadů.

Nezařízený byt k pronájmu nabízí příjemné prostory s kvalitními dvojitými okny zajišťujícími dostatek světla. Interiér sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem, dvou ložnice, dvou koupelen s interesantní vanou, sprchou a bidetem a balkon s výhledem na zeleň.

K vybavení interiéru patří vestavěné skříně. Součástí nájmu je také parkovací stání na zakladači v garáži.

Atraktivní bydlení v klidné ulici s přímým vstupem do Heroldových sadů. Dobrá občanská vybavenost. V zelené lokalitě nalezneme množství kaváren a restaurací, v Ruské ulici se nachází Oblak Coffee nabízející snídaňové menu. Café Jen je zase kavárnou s prostředím vhodným pro práci. London shisha Bar a Sauna klub Finská Vám poskytnou útočiště od hektického města, místo, na kterém si můžete odpočinout a zrelaxovat. Tramvajová zastávka Ruská, situovaná nedaleko od domu, zajišťuje přímé spojení s centrem města. Cesta na stanici Muzeum trvá cca 10 minut. Jste-li člověkem, jenž hledá poklidné bydlení s možností příjemných procházek v okolí domu, a zároveň s dobrou dostupností do města, je pro Vás tato nemovitost více než vhodná.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 407217
Adresa Kodaňská, Praha 10 - Vršovice
Cena 35 000  Kč /Měsíc
+7 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 2
Velikost 110 m²
Podlaží 2
Parkování Garážové stání-zakladač
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní byt 3+kk k pronájmu o výměře 110 m²˛ s balkonem v 1. patře činžovního domu s výtahem, v žádané lokalitě Vršovice, jen pár kroků od Heroldových sadů.

Zobrazit na mapě