Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Malostranské nábřeží
Nadstandardní nezařízený byt 3+1 k pronájmu o výměře 132 m²˛ ve 4. patře historického domu s výtahem, v atraktivní lokalitě Malé Strany, jen pár kroků od parku Kampa
Cena 62 000  Kč
Kontaktujte nás
Přepychový nezařízený byt 3+1 k pronájmu o výměře 132 m˛ ve 4. patře historického domu s výtahem, v žádané lokalitě Malé Strany, jen pár kroků od parku Kampa. Byt k pronájmu nabízí reprezentativní bydlení díky velkým průchozím místnostem, luxusním lustrům a zdobeným masivním obrubním a dveřím. Interiér sestává z chodby, obývacího pokoje s kamny, koupelny s vanou, bidetem a toaletou, druhou, samostatnou toaletou, dvou ložnic, komory, plně vybavené kuchyně. Kombinace otevřeného prostoru a krásných dvojitých oken zaručuje zcela výjimečné panorama Prahy od Národního divadla až po Pražský hrad.

K vybavení bytu k pronájmu náleží dřevěné parkety v místnostech, dlaždice na chodbě a v koupelně, vestavěné rustikální skříně, luxusní knihovna, pračka. Vytápění bytu a ohřev vody jsou zabezpečeny plynovým topením. Součástí je také sklep. Možnost zařízení hlídaného parkování za měsíční poplatek.

Dům je situován v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy, přímo na nábřeží - pouze pár desítek metrů od Kampy, Petřína a Národního divadla. V okolí je mnoho parků. Vše v pěší dostupnosti. Kompletní občanská vybavenost. V přízemí budovy se nachází restaurace Kalina Kampa, ve stejné ulici restaurace Pastař. Je tu také moderní pilates studio. Bydlení vhodné pro náročné klienty hledající místo s výbornou polohou.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 384405
Adresa Malostranské nábřeží, Praha 1 - Malá Strana
Cena 62 000  Kč /Měsíc
+7 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 132 m²
Podlaží 5
Parkování Možné
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nadstandardní nezařízený byt 3+1 k pronájmu o výměře 132 m²˛ ve 4. patře historického domu s výtahem, v atraktivní lokalitě Malé Strany, jen pár kroků od parku Kampa

Zobrazit na mapě