Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Masarykovo nábřeží

O nemovitosti

Moderní zrekonstruovaný 4+1 byt v žádané lokalitě Nové Město.


Nadstandardní nezařízený byt 4+1 k pronájmu o rozloze 142 m² v 4. patře secesního domu, v žádané lokalitě Nové Město, přímo u Jiráskova náměstí. 

Atraktivní, zrekonstuovaný byt k pronájmu se nachází v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě z roku 1907 s impozantním výhledem na nábřeží od Palackého mostu až po Národní divadlo. V prostorech byly při renovaci za dohledu týmu architektů použity kvalitní přírodní materiály a restaurovány secesní architektonické prvky. V domě je výtah a lobby pro přebírání zásilek. Přístup do domu i bytů je kompletně bezbariérový. 

Kombinace světlých moderních místností, mramorových obkladů v koupelnách a historických prvků jako secesní štukové stropy a dřevěné obložení kolem oken zajistí reprezentativní a příjemné bydlení. Interiér sestává z prostorného obývacího pokoje se vstupem na lodžie (2 m²), vybavené kuchyně a 3 ložnic orientovaných do vnitrobloku. Hlavní ložnice má balkon a en-suite koupelnu. Z chodby je přístup do druhé koupelny s vanou, samostatné toalety a technická místnosti vhodné pro umístění pračky a sušičky na prádlo.  

K vybavení bytu náleží nové rozvody technologických sítí, kuchyňská linka se spotřebiči Siemens, videotelefon, bezpečnostní dveře a digitální termostat ve všech místnostech. V bytě jsou užity dřevěné parkety, je zde podlahové vytápění, noční poziční osvětlení a vlastní plynový kotel. Parkování je možné na Jiráskově náměstí či v garážích ND.  

Nemovitost je situována ve vyhledávané lokalitě mezi Národním divadlem a Tančícím domem, přímo u Galerie Mánes a Slovanského ostrova. Toto místo nabídne výbornou dopravní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost, dostatek obchodů, restaurací i kaváren. V přízemí domu je připravovaný komerční prostor pro kavárnu. Vhodné pro náročné klienty. 

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH. 
Cena 87 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411916
Adresa Masarykovo nábřeží, Praha 2 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 142 m²
Podlaží 6
Balkon 2 m²
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní zrekonstruovaný 4+1 byt v žádané lokalitě Nové Město.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X