Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Masarykovo nábřeží

O nemovitosti

Luxusní zrekonstruovaný 2+kk byt v žádané lokalitě Nové Město.


Vzdušný nezařízený byt 2+kk k pronájmu o rozloze 80 m² v 5. patře secesního domu, v žádané lokalitě Nové Město, přímo u Jiráskova náměstí. 

Nádherný, zrekonstruovaný byt k pronájmu se nachází v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě z roku 1907 s překrásným výhledem na nábřeží od Palackého mostu až po Národní divadlo. V prostorech byly při renovaci za dohledu týmu architektů použity kvalitní přírodní materiály a restaurovány secesní architektonické prvky. V domě je výtah a lobby pro přebírání zásilek. Přístup do domu i bytů je kompletně bezbariérový. 

Světlé moderní místnosti, mramorové obklady v koupelnách a historické prvky jako secesní štukové stropy a dřevěné obložení kolem oken zajistí reprezentativní a příjemné bydlení. Interiér nabídne vstupní halu, obývací pokoj spojený s vybavenou kuchyňskou linkou, hlavní ložnici s vlastní koupelnou a balkonem, koupelnu a technickou místnost pro umístění pračky a sušičky. Pokoje jsou orientované do vnitrobloku. Na přání klienta lze byt k pronájmu upravit na 3+kk.   

K vybavení bytu náleží nové rozvody technologických sítí, kuchyňská linka se spotřebiči Siemens, videotelefon, bezpečnostní dveře a digitální termostat ve všech místnostech. V bytě jsou užity dřevěné parkety, je zde podlahové vytápění, noční poziční osvětlení a vlastní plynový kotel. Parkování je možné na Jiráskově náměstí či v garážích ND. 

Nemovitost je situována ve vyhledávané lokalitě mezi Národním divadlem a Tančícím domem, přímo u Galerie Mánes a Slovanského ostrova. Toto místo nabídne výbornou dopravní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost, dostatek obchodů, restaurací i kaváren. V přízemí domu je připravovaný komerční prostor pro kavárnu. Vhodné pro náročné klienty. 

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 52 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411919
Adresa Masarykovo nábřeží, Praha 2 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 2+kk
Počet ložnic 1
Počet koupelen 2
Velikost 80 m²
Podlaží 6
Balkon 2 m²
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní zrekonstruovaný 2+kk byt v žádané lokalitě Nové Město.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X