Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Na Struze

O nemovitosti

Světlý byt 3+1, který se nachází ve 3. patře renovovaného secesního domu na Praze 1 - Nové Město.
Luxusní, nově rekonstruovaný byt k pronájmu o dispozic 3+1 a celkové výměře 123 m², v krásném historickém domě v atraktivní lokalitě Praha 1 - Nové Město, jen pár kroků od Národního divadla.

Nezařízený, světlýbyt k pronájmu se zachovanými původními prvky (vysoké stropy) ve třetím patře pětiposchoďového secesního domu po kompletní renovaci s výtahem v mezipatře. Byt k pronájmu lze za navýšení nájmu vybavit nábytkem a pračkou. V bytě k pronájmu se nachází předsíň, obývací pokoj, kuchyň se sklokeramickou deskou, troubou, lednicí, mrazákem a myčkou nádobí, dvě ložnice, studovnu, koupelna s vanou, dvě samostatné WC a balkon situovaný do vnitrobloku. K vybavení bytu k pronájmu patří přípojka na kabelovou televizi a internet. V pokoji jsou dubové parkety, v koupelně a na toaletě keramická dlažba. Byt k pronájmu je vytápěn plynem.

Byt k pronájmu se nachází ve velmi žádané rezidenční lokalitě Praha 1 - Nové Město, v blízkosti nábřeží Vltavy a Slovanského ostrova s palácem Žofín. V místě je velmi dobrá občanská vybavenost. Jsou zde obchody, služby, restaurace, kavárny, galerie, divadla. V docházkové vzdálenosti od domu je palác Metro, výstavní síň Mánes, OD Tesco My, OC Quadrio, Novoměstská radnice a celá řada kulturních i architektonických památek. Výborná je rovněž dopravní dostupnost. Jen minutu trvá cesta na tramvajovou zastávku, šest minut na stanici metra trasy B Národní třída. Autem je rychlé spojení na Pražskou magistrálu.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 46 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 412171
Adresa Na Struze, Praha 1 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 1
Velikost 123 m²
Podlaží 4
Balkon Ano
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Světlý byt 3+1, který se nachází ve 3. patře renovovaného secesního domu na Praze 1 - Nové Město.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X