Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rašínovo nábřeží
Impozantní částečně zařízený byt 3+kk o výměře 100 m² s terasou 140 m² ve zvýšeném přízemí vily, v žádané lokalitě Vyšehrad, přímo u Výtoňského mostu.
Cena 28 000  Kč
Kontaktujte nás
Přepychový částečně zařízený byt 3+kk o výměře 100 m² s terasou 140 m² ve zvýšeném přízemí vily, v žádané lokalitě Vyšehrad, přímo u Výtoňského mostu.

Kombinace otevřeného prostoru, mozaikových oken a zajímavého vestavěného nábytku utváří luxusní unikátní interiér. Zrekonstruovaná jednotka nabídne vstupní chodbu, ložnici s manželskou postelí a zabudovanou stěnou s úložným prostorem, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelní částí s vestavěnou stěnou, samostatnou toaletu a nádhernou koupelnu s dvěma umyvadly, sprchovým koutem a vanou. Společná zahrada a terasa o rozloze 140 m² poskytuje celoročně místo pro posezení s množstvím zeleně.

Parkování v garáži za poplatek 4000 Kč měsíčně.

Lokalita přímo pod Vyšehradem nabídne příjemné prostředí s kompletní občanskou vybaveností. Poblíž domu se nachází supermarkety a mnoho kaváren, restaurací. Náplavka je místem, kde se často pořádají různé akce a festivaly, pravidelně trhy. Skvělá dostupnost.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 411076
Adresa Rašínovo nábřeží, Praha 2 - Vyšehrad
Cena 28 000  Kč /Měsíc
+4 000 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 1
Počet koupelen 1
Velikost 100 m²
Podlaží 1
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Impozantní částečně zařízený byt 3+kk o výměře 100 m² s terasou 140 m² ve zvýšeném přízemí vily, v žádané lokalitě Vyšehrad, přímo u Výtoňského mostu.

Zobrazit na mapě