Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rašínovo nábřeží
Zajímavý zařízený byt 4+1 k pronájmu o výměře 170 m² v 2. patře vily bez výtahu, v žádané lokalitě Vyšehradu, jen pár kroků od Výtoňského mostu.
Cena 42 000  Kč
Kontaktujte nás
Unikátní zařízený byt 4+1 k pronájmu o výměře 170 m² v 2. patře vily bez výtahu, v žádané lokalitě Vyšehradu, jen pár kroků od Výtoňského mostu.

Kombinace světlých místností, vysokých stropů, moderního pečlivě vybraného nábytku a zcela výjimečný výhled na řeku Vlatavu a panorama Prahy vytváří stylový a nadčasový interiér. Jednotka nabízí obývací pokoj s nádherným dominujícím lustrem, krásnou kuchyň, tři ložnice, samostatnou toaletu, dvě koupelny s vanou a sprchou. Byt k pronájmu disponuje dvěma balkony. Ve vile je zimní zahrada a společná terasa poskytující celoročně místo pro posezení s neopakovatelným výhledem na panorama Prahy.

K vybavení bytu k pronájmu náleží dřevěné parkety, luxusní nábytek, vestavěné skříně, plně zařízená kuchyňská linka, internet, pračka. Zahrada k užití.

Parkování v garáži možné za měsíční poplatek 4000 Kč.

Lokalita přímo pod Vyšehradem nabídne příjemné prostředí s kompletní občanskou vybaveností. Poblíž domu se nachází supermarkety a mnoho kaváren, restaurací. Náplavka je místem, kde se často pořádají různé akce a festivaly, pravidelně trhy. Skvělá dostupnost

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 410532
Adresa Rašínovo nábřeží, Praha 2 - Vyšehrad
Cena 42 000  Kč /Měsíc
+6 500 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 170 m²
Podlaží 3
Parkování Garážové stání
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ne
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Zajímavý zařízený byt 4+1 k pronájmu o výměře 170 m² v 2. patře vily bez výtahu, v žádané lokalitě Vyšehradu, jen pár kroků od Výtoňského mostu.

Zobrazit na mapě