Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
close

DŮLEŽITÉ! I nadále jsme tu pro Vás k dispozici. Osobní prohlídky a schůzky probíhají za použití hygienických opatření a jsme tu pro Vás i online prostřednictvím komunikačních platforem. Z důvodu pandemických opatření jsou uzavřeny prostory naší kanceláře. Kontaktujte nás pro domluvení prohlídky, či videoprohlídky.

Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Rooseveltova

O nemovitosti

Moderní rozlehlý jednopodlažní 390 m² byt situovaný ve 3. patře v Rezidenci Rooseveltova s 24/7 recepcí
V pulzujícím centru diplomatické lokality Bubenče se nachází tento jedinečný, vysoce reprezentativní, nezařízený byt 7+kk k pronájmu, který je součástí exkluzivního bytového komplexu Rezidence Rooseveltova s 24/7 recepcí aj.

Ve třetím patře bytového komplexu s výtahem se nachází tento luxusní, nadstandardně prostorný, nezařízený byt 7+kk k pronájmu disponující obytnou plochou čítající celkem 390 m². Noblesní světlý interiér bytu se sestává z impozantní vstupní haly, 5 elegantních ložnic, 3 designových koupelen, velkolepého obývací pokoje, moderně vybavené kuchyně a jídelny. K bytu náleží rovněž 4 balkony s výhledem, sklep a 2 garážová stání.

Rezidence Rooseveltova nabízí k dispozici velký krytý relaxační bazén, posilovnu, saunu a vlastní zahradu. Byt k pronájmu je umístěn v těsném sousedství menšího veřejného parku Willyho Brandta pro příjemný odpočinek. V blízkosti se rovněž nachází Interní nemocnice Bubeneč s nadstandardní lékařskou a ošetřovatelskou péčí, několik státních mateřských škol, soukromá mateřská škola, speciální základní škola, menší supermarket a tenisové kurty. Na vzdálenějším Puškinově náměstí se nachází dětské hřiště, sousedící s kavárnou včetně cukrárny a několik menších restaurací. Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností i skvělou dostupností ke spojům MHD (stanice metra Dejvická, mateřským školkám, základním školkám nebo k areálům ČVUT a VŠCHT. Rovněž se můžete věnovat relaxaci či sportovním aktivitám v nedaleké Stromovce a v dalších z mnoha parků. Výborná dostupnost do centra města i na letiště.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 23 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.
Cena 110 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411468
Adresa Rooseveltova, Bubeneč, Praha 6
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 7+kk
Počet ložnic 5
Počet koupelen 3
Užitná plocha 390 m²
Podlaží 4
Parkování Garážové stání
Balkon Ano
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ne
Energetická náročnost D
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní rozlehlý jednopodlažní 390 m² byt situovaný ve 3. patře v Rezidenci Rooseveltova s 24/7 recepcí

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X