Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
V Kolkovně

O nemovitosti

Unikátní, luxusně zařízený byt se zachovanými původními prvky, který se nachází v centru historického města Prahy 1 - Staré Město.
Unikátní luxusně zařízený byt 4+1 k pronájmu s celkovou výměrou 220 m² je situován v historickém centru. Byt se nachází ve výjimečné lokalitě Prahy 1 - Staré Město, v prvním patře secesního činžovního domu, s krásným výhledem na kostel Sv. Ducha a Španělskou synagogu.

Nadstandartní byt k pronájmu se nachází v samém srdci města, v blízkosti Staroměstského náměstí a mnoha historických i architektonických památek. Interiér se zachovanými původními prvky nabízí vstupní halu s podsvícenou onyxovou deskou, obývací pokoj s arkýřem a krbem, kompletně vybavenou kuchyni (sklokeramickou deskou, troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a mikrovlnnou troubou) se vstupem na balkon, hlavní ložnici se šatnou, mramorovou, podsvícenou koupelnou se sprchovým koutem a masážní vanou a balkonem další dvě ložnice, druhou mramorovou, podsvícenou koupelnou také se sprchovým koutem a vanou, samostatnou toaletu, komoru a sklep. Byt je klimatizován, vybaven v nejvyšším standardu, zabezpečen alarmem a kamerovým systémem.

Dům se nachází v mimořádně atraktivní lokalitě Starého Města v ulici V Kolkovně, v místě s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Kromě bezpočtu památek jsou zde obchody, služby, restaurace, kluby; v docházkové vzdálenosti od domu je Rudolfinum, Národní galerie, Pařížská ulice, nábřeží Vltavy a Letenský park, poskytující další příležitosti k volnočasovým aktivitám. Kvalita bydlení na exkluzivní adrese uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.

Bydlení s výbornou dostupností také do mezinárodních škol ISP/ Riverside School / Park Line International School/ Francouzské lyceum/ Prague British School a na letiště Václava Havla.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 180 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411257
Adresa V Kolkovně, Praha 1 - Staré Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+1
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 220 m²
Podlaží 2
Balkon Ano
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Unikátní, luxusně zařízený byt se zachovanými původními prvky, který se nachází v centru historického města Prahy 1 - Staré Město.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X