Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Vodičkova
Moderní byt 3+kk s výhledem na Pražský hrad, situovaný v 5. patře restaurované budovy z roku 1870 v atraktivní lokalitě Prahy 1- Nové Město
Cena 33 500  Kč
Kontaktujte nás
Nový byt 3+kk k pronájmu (83 m²) s výhledem na Pražský hrad, situovaný v 6. nadzemním podlaží zrenovovaného domu z roku 1870, v žádané lokalitě Nového Města, jen pár kroků od Václavského náměstí.

Interiér tichéhobytu k pronájmu definují vnější měděné žaluzie, mramorový obklad a benátský štuk. Byt k pronájmu nabídne prostornou vstupní halu, obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelnu s vanou a toaletou a samostatnou toaletu pro hosty. K vybavení bytu k pronájmu náleží dubové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, domácí videotelefon, internet, kabelová TV, telefonní připojení, teraco, ústřední vytápění, podlahové topení v koupelně, pračka. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 5 800 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Byt k pronájmu se nachází v projektu renomovaného architektonického studia AA Lábus. Budova nabídne 24/7 recepci a bezbariérovývýtah. Byt k pronájmu je situován v samém centru města nedaleko Františkánské zahrady s kostelem Panny Marie Sněžné. V docházkové vzdálenosti je Národní třída a Novoměstská radnice. Lokalita s plnou vybaveností - školy, obchody, služby, restaurace, několik divadel a galerií. Průkaz energetické náročnosti není k dispozici, proto je uvedena třída G.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
ID 411938
Adresa Vodičkova, Praha 1 - Nové Město
Cena 33 500  Kč /Měsíc
+5 800 Kč Měsíční poplatky
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+kk
Počet ložnic 2
Počet koupelen 1
Velikost 83 m²
Podlaží 6
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ne
Zařízeno Ne
Energetická náročnost G
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Moderní byt 3+kk s výhledem na Pražský hrad, situovaný v 5. patře restaurované budovy z roku 1870 v atraktivní lokalitě Prahy 1- Nové Město

Zobrazit na mapě