Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Za Karlínským přístavem

O nemovitosti

Nadstandardní byt s terasou situovaný ve 4. patře Rezidence Vtlava s 24/7 recepcí na Prahy 8 - Karlín.
Velkoryse řešený, světlý byt k pronájmu v moderním designu o dispozici 4+kk a celkové výměře 150 m² ve výjimečném bytovém komplexu Rezidence Vltava ve vyhledávané lokalitě Praha 8 - Karlín, v místě, kde se snoubí centrum města s malebnou přírodou Rohanského ostrova.

Luxusní, zařízený byt k pronájmu provedený ve vysokém standardu se nachází ve čtvrtém patře devítipodlažní novostavby. Byt k pronájmu má tři ložnice - jedna z ložnic má vlastní koupelnu a šatnu - obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem (sporák, trouba, lednice, mrazák, myčka, mikrovlnka), dvě koupelny se sprchou, vanou a toaletou, další samostatné WC, komoru, technickou místnost a terasu, přístupnou z kuchyně a obývacího pokoje. Podlahy v pokojích jsou dřevěné, plovoucí, v koupelnách je keramická dlažba. Byt k pronájmu má ústřední vytápění a patří k němu dva sklepy. Součástí pronájmu je jedno garážové stání v druhém podzemním podlaží domu. Druhé stání lze pořídit za příplatek 1.800,- / měsíc. Na domě je kamerový systém a rezidence má vlastní recepci a ostrahu.

Lokalita, v níž se Rezidence Vltava nachází, nabízí kompletní občanskou vybavenost. V místě jsou obchody, služby, restaurace, stylové kavárny, školy, hřiště, fitness, úřady, pošta. V blízkosti bytového komplexu je např. ostrov Štvanice se skateparkem, bikeparkem a tenisovými kurty. Nedaleko od domu je stezka pro cyklisty, vedoucí podél řeky, která je vhodná i pro běžce a bruslaře. Výborná je rovněž dopravní dostupnost. Na stanici metra trasy B Křižíkova trvá cesta pěšky pouhých pět minut. Bydlení v tomto unikátním bytovém komplexu ocení jak rodiny s dětmi, tak jednotlivci, kteří chtějí mít přímo u domu k dispozici jak širokou nabídku sportovních a volnočasových aktivit, tak i veškerý komfort širšího centra.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 65 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411957
Adresa Za Karlínským přístavem, Praha 8 - Karlín
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 4+kk
Počet ložnic 3
Počet koupelen 2
Velikost 150 m²
Podlaží 5
Parkování Garážové stání
Balkon Ne
Terasa Ano
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Nadstandardní byt s terasou situovaný ve 4. patře Rezidence Vtlava s 24/7 recepcí na Prahy 8 - Karlín.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X