Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Žitná

O nemovitosti

Luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu o rozloze 90 m² v žádané lokalitě Prahy 1 - Nové Město.
Luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu o rozloze 90 m² ve 4. patře rohového domu, v žádané lokalitě Nové Město.

Zrekonstruovaný byt k pronájmu se nachází v kompletně zrenovovaném činžovním domě z 30. let se dvěma výtahy. Interiér bytu k pronájmu tvoří prosvětlená vstupní chodba, obývací pokoj, samostatná, plně vybavená kuchyň, jídelna, s možností využití jako další ložnice, hlavní ložnice se šatnou, komora se zabudovaným trezorem, koupelna s jacuzzi vanou, dvěma umyvadly, sprchovým koutem a automatickou pračkou. Dále jsou zde 2 toalety, jedna v koupelně a druhá samostatná. Byt k pronájmu nabízí výhled do zahrady barokní fary sv. Štěpána.

Byt k pronájmu s dřevěnými masivními teakovými podlahami je plně zařízen nábytkem, vestavěnými skříněmi, ložním prádlem, nádobím a veškerými spotřebiči. K vybavení bytu k pronájmu dále náleží samostatná klimatizace, vnější žaluzie, alarm, videotelefon, internet a satelit. Součástí je také sklep o výměře 3 m².

Parkování je možné v garážovém stání podzemních garážích vedlejšího domu ve Štěpánské ulici za měsíční poplatek 4 500 Kč.Činžovní dům je vybaven společnou terasou na střeše domu a vlastní plynovou kotelnou s přípravou TUV. Je situován v centru Prahy, poblíž Karlova náměstí s rozlehlým parkem a Václavského náměstí (obě cca 400m) a nabízí skvělou dostupnost MHD a kompletní občanskou vybavenost. V místě nalezneme mnoho obchodů, restaurací, barů i kaváren.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Cena 30 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 411142
Adresa Žitná, Praha 1 - Nové Město
Typ nemovitosti Byty
Dispozice 3+1
Počet ložnic 1
Počet koupelen 1
Velikost 90 m²
Podlaží 5
Balkon Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Zařízeno Ano
Energetická náročnost E
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu o rozloze 90 m² v žádané lokalitě Prahy 1 - Nové Město.

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X