Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Ke Spofě

O nemovitosti

Velkorysá vila v blízkosti Modřanské rokle
Dům sestává ze čtyř samostatných jednotek a čtyř garáží. V přízemí domu jsou dvě jednotky, každá se svoji předzahrádkou, ve druhém a třetím podlaží jsou velkometrážní byty přes celé patro s terasami a výhledem na město. Svoji polohou a blízkosti Britské mezinárodní školy a kancelářských center na Praze 4 dům představuje vynikající investiční příležitost, kde odhadovaný čistý roční příjem z nájemného se může pohybovat 1.5 mil CZK.

V současné době je dům rozdělen do několika jednotek, nicméně v případě potřeby jednoduchou úpravou lze propojit jednotlivé patra do jednoho celku. V domě je společné schodiště s výtahem. Předpokládány termín dokončení je III Q 2019.

Dům se staví ve vysokém standardu s použitím velice kvalitních materiálu. V domě jsou velkoformátová hliníková okna s trojsklem z německých profilů HEROAL EXCLUSIV HI 72 a 77, venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním, příprava pro multisplitové jednotky pro chlazení ve 2 a 3. NP, bezfalcové interiérové dveře ve výšce 2.2 a 2.5 m, vstupní bezpečnostní dveře (třida 3),dřevěná vícevrstvá podlaha (dub natural) celoplošně lepená, moderní koupelny se zařizovacími předměty od značek Villeroy and Boch a Catalano, bezvaničkové sprchové kouty, podomítkové sprchové baterie.

Ulice Ke Spofě se nachází v klidné vilové čtvrti na Praze 4, kde z jedné strany navazuje na přírodní památku Modřanská rokle, z druhé strany otevřený výhled na město ( ze druhého a třetího podlaží). Tato lokalita je velice dobře dostupná jak autem, tak i MHD (zastávka tramvaje je vzdálená 10 min. chůze, zastávka MHD vzdálená 50m), je zde veškerá infrastruktura, vč. možností pro sportovní aktivity - golfový a tenisový klub v Hodkovičkách, cyklostezka podél Vltavy atd.. V těsné blízkosti jsou školy a školky, včetně Britské školy, která je vzdálená 10 min jízdy autem.
Cena 38 250 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 121134
Adresa Ke Spofě, Praha 4 - Modřany
Typ nemovitosti houses
Velikost 567 m²
Počet jednotek 4
Velikost pozemku 511 m²
Parkování Garáž
Sklep Ne
Energetická náročnost B
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Velkorysá vila v blízkosti Modřanské rokle

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X