Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje
Odpověď na nabídku
*Povinné údaje
Špotzova

O nemovitosti

Činžovní dům s byty a kancelářemi na Praze 6
Dům je umístěn ve velmi výhodné lokalitě Prahy 6, která kombinuje vynikající dopravní dostupnost a napojení na letiště i pražský okruh se snadnou dostupností do centra prostřednioctvím MHD. V místě najdeme veškerou občanskou vybavenost , včetně škol, školek, polikliniky nebo nákupního centra. Dům se nachází v blízkosti mezinárodní školy v Nebušicích. Relaxaci umožňuje přírodní park Divoká Šárka, koupaliště Džbán nebo blízká sportovní centra.

Cihlový řadový dům kombinuje díky 2 bytovým jednotkám v patrech a kancelářím v přízemí využití domu jako vícegenareční rodinný dům s kancelářemi a prostorami pro podnikání. Případně jako administrativní kancelářský objekt s možností ubytování zaměstnanců nebo pronájmem obou bytových jednotek. Bytová jednotka ve 2.NP je řešena jako byt 3kk se dvěmi ložnicemi. Bytová jednotka ve 3.NP je řešena jako byt 4kk. K dispozici je garáž se zakladačem pro 2 vozy. V přízemí domu a částečně ve 2.NP jsou umístěny kancelářské prostory s výstupem na terasu. K dispozici je udržovaná pobytová zahrada, která je přístupná z centrálního vstupu do domu nebo z teras z kanceláří. Prostorný suterén umožňuje rozšířit pronajatelnou či využitelnou plochu o další jednotku.

K dispozici je samostatné plynové vytápění bytových jednotek a nebytových prostor. Alarm a možnost napojení na bezpečnostní pult. Na podlaze parkety, klimatizace nebytových prostor. Na zahradě pergola. Parkování v garáži.

Cena 34 900 000  Kč
Kontaktujte nás
ID 122188
Adresa Špotzova, Praha 6 - Liboc
Typ nemovitosti Domy a vily
Velikost 541 m²
Počet jednotek 5
Velikost pozemku 478 m²
Parkování Garážové stání-zakladač
Sklep Ano
Energetická náročnost C
Status nemovitosti Volný

Lokalita

Činžovní dům s byty a kancelářemi na Praze 6

Zobrazit na mapě

Mohlo by vás zajímat

01 / X