Oblíbené nemovitosti 0
*Povinné údaje
*Povinné údaje

​Jedna z nejnáročnějších rekonstrukcí na pražském Smíchově dospěla ke konci. Historický měšťanský dům z roku 1888 prošel citlivým a velmi detailním návratem ke své původní podobě a posunem k luxusnímu modernímu bydlení. Přibylo podzemní parkování, které přidává domu na výjimečnosti. K prodeji zbývají poslední tři mezonetové byty s cenou od 20 400 000 korun do 33 000 000 korun.

Komfort moderního městského bydlení, historická i estetická hodnota a lokalita v srdci Prahy. Rezidence Malátova splňuje všechny tyto požadavky a perfektně zapadá do kategorie pražského luxusu.

Myšlenkou rekonstrukce a několikaletých restaurátorských prací bylo obnovit slávu pražského novobaroka a propojit jej s požadavky na dnešní špičkový bydlení. Došlo k obnovení uliční fasády střídající štukovou výzdobu s režnými cihlami, výměně oken za historické repliky a kompletnímu obnovení vstupní haly, včetně historického schodiště, nástěnných maleb a dalších detailů interiéru.

„Luxusních bytů v Praze přibývá, ale projektů kombinujících historickou a kulturní hodnotu s kvalitou špičkového moderního bydlení je poskrovnu. Rezidence Malátova je jednou z výjimek. Také proto je tento projekt téměř vyprodán i přesto, že míří na velmi specifickou klientelu. Poslední nabízené mezonety vznikly ve dvoupatrové střešní nástavbě dávající nádherný výhled na samotné historické jádro města, včetně panoramatu Vltavy. Největší byt pak nabízí unikátní výhled na Pražský hrad,“ říká Jakub Sedmihradský ze společnosti Lexxus Norton.


Základní informace o projektu Rezidence Malátova


Výhody lokality Malátova 7, Praha 5, Smíchov

Další články